PDA

Zobacz pełną wersję : Tworzenie zdjęcia z wielu małych



bartekk
28-06-2012, 09:33
Witam wie ktoś może jak zrobić duże zdjęcie z kilku a właściwie wielu małych. Chodzi mi o efekt taki jak np zdjęcie papieża ze zdjęć przesyłanych z całej Polski. Może jest jakiś konkretny program który pozwoli osiągnąć taki efekt ?

pincerna
28-06-2012, 13:51
...jest taki program ... AndreaMosaic

Lucas Z
28-06-2012, 17:27
Masz jeszcze program Photoscape, freeware o ile dobrze pamiętam

krislab
05-07-2012, 17:25
a używam photomatix

Greg77
05-07-2012, 18:18
Tak na przyszlosc to sie "kolaz (https://www.google.com/search?q=kola%C5%BC+zdj%C4%99%C4%87&hl=en&prmd=imvnsa&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=Qr71T4m2BsXLhAf9iO3TBg&ved=0CFMQsAQ&biw=1920&bih=965)" nazywa

donkiszot
05-07-2012, 18:51
No z tymi wynikami googla to bym polemizował. Fakt, można to wszystko pod kolaż podciągnąć, ale takiego klasycznego kolażu to tam nie widać. Głównie to scrapbooking i inne swobodne wyklejanki. Na digart (http://www.digart.pl/przegladaj/208/projekty/kolaz.html) są nieco lepsze przykłady kolaży.

Nie przeczę, że przy takim zapytaniu znajduje się co się znajduję, ale moim zdaniem z historią fotografii to się trochę rozmija i sieje zamęt.

Więc tak na przyszłość, pozostałbym przy nazwie mozaika ze zdjęć.