dru
27-06-2012, 22:36
UWAGA KRAKÓW
Dzisiaj w okolicach 6 rano zostawiłem na ławce na plantach (na wysokości ul. św Tomasza) Nikkor 80-200mm ED f2.8D (nr seryjny 1025984) w czarnym pouch'u (znaki szczególne - brak śrubki przy mocowaniu górnego tubusu, w tym miejscu obiektyw jest oklejony czarną taśmą). Po 15 minutach zorientowałem się, że mam za lekką torbę, szkło zdążył już ktoś niestety zabrać. Gdyby ktoś przypadkiem okazał się uczciwym znalazcą lub widział taki sprzęt na allegro, w lombardzie, etc - proszę o wiadomość". Kontaktujcie się ze mną gdyby ktokolwiek coś wiedział.
zapomniałem dodać, przewidywane znaleźne : )
Dzisiaj w okolicach 6 rano zostawiłem na ławce na plantach (na wysokości ul. św Tomasza) Nikkor 80-200mm ED f2.8D (nr seryjny 1025984) w czarnym pouch'u (znaki szczególne - brak śrubki przy mocowaniu górnego tubusu, w tym miejscu obiektyw jest oklejony czarną taśmą). Po 15 minutach zorientowałem się, że mam za lekką torbę, szkło zdążył już ktoś niestety zabrać. Gdyby ktoś przypadkiem okazał się uczciwym znalazcą lub widział taki sprzęt na allegro, w lombardzie, etc - proszę o wiadomość". Kontaktujcie się ze mną gdyby ktokolwiek coś wiedział.
zapomniałem dodać, przewidywane znaleźne : )