PDA

Zobacz pełną wersję : Zapisanie preseta



photoaction
27-06-2012, 19:32
Witajcie, szybkie pytanie, szybka odpowiedź.

Mam w lightroomie idealnie obrobione zdjęcie. Chcę zapisać ustawienia w formie preseta. Jak to zrobić?

Slon
27-06-2012, 19:40
zakldka Developed, menu po lewej, zakladka Presets i plusik - wyskoczy okienko, wybierasz co chcesz zapisac

photoaction
27-06-2012, 19:42
Dzięki!