photoaction
27-06-2012, 19:32
Witajcie, szybkie pytanie, szybka odpowiedź.
Mam w lightroomie idealnie obrobione zdjęcie. Chcę zapisać ustawienia w formie preseta. Jak to zrobić?
Mam w lightroomie idealnie obrobione zdjęcie. Chcę zapisać ustawienia w formie preseta. Jak to zrobić?