frostic
27-06-2012, 11:19
Hej
W ten łikend na torze w Poznaniu super imprezka dla miłośników motoryzacji i ciekawych ujęć ;)
Będziemy ścigać się z naszym zespołem w jednej z klas tzw Formuła HAIGO, która dosyć podobna jest za sprawą konstrukcji bolidu do F1. No.... może nieco mniejsze prędkości, ale niewiele ;)
Tu kilka informacji o samej imprezce: http://www.aw.poznan.pl/imprezy2012/201206300107sam/czasowka.pdf
Będzie dużo się działo, będą fajne hostessy, niezłe i różnorodne maszyny.
I będę ja!! Ale to już pewnie mniej ciekawe od dziewczyn, które na tą okazje wybieram do okraszenia zespołu ;)
Oczywiście specjalna prośba do wszystkich, którzy zdjęcia i filmy robić lubią i potrafią, ponieważ moim zadaniem jest nakręcenie jak najwięcej materiału foto/film. A amator ze mnie okrutny... Będę wdzięczny za każdą pomoc!
Daje miejsce do odpoczynku, bliski kontakt z naszym zespołem i co tylko będę miał pod ręką;)
Szukajcie NoEND Teem-u i Marka w czarnej koszulce z "Efektem Pionu" na plecach ;)
Chętnych poznaniem szczegółów proszę o kontakt na maila. Prześle też zdjęcie - a właściwie wizualizację bo kleimy dopiero dzisiaj - naszego bolidu.
Pozdrawiam
Marek
[email protected]
W ten łikend na torze w Poznaniu super imprezka dla miłośników motoryzacji i ciekawych ujęć ;)
Będziemy ścigać się z naszym zespołem w jednej z klas tzw Formuła HAIGO, która dosyć podobna jest za sprawą konstrukcji bolidu do F1. No.... może nieco mniejsze prędkości, ale niewiele ;)
Tu kilka informacji o samej imprezce: http://www.aw.poznan.pl/imprezy2012/201206300107sam/czasowka.pdf
Będzie dużo się działo, będą fajne hostessy, niezłe i różnorodne maszyny.
I będę ja!! Ale to już pewnie mniej ciekawe od dziewczyn, które na tą okazje wybieram do okraszenia zespołu ;)
Oczywiście specjalna prośba do wszystkich, którzy zdjęcia i filmy robić lubią i potrafią, ponieważ moim zadaniem jest nakręcenie jak najwięcej materiału foto/film. A amator ze mnie okrutny... Będę wdzięczny za każdą pomoc!
Daje miejsce do odpoczynku, bliski kontakt z naszym zespołem i co tylko będę miał pod ręką;)
Szukajcie NoEND Teem-u i Marka w czarnej koszulce z "Efektem Pionu" na plecach ;)
Chętnych poznaniem szczegółów proszę o kontakt na maila. Prześle też zdjęcie - a właściwie wizualizację bo kleimy dopiero dzisiaj - naszego bolidu.
Pozdrawiam
Marek
[email protected]