PDA

Zobacz pełną wersję : LR a Color Efex Pro 4



artuss811
26-06-2012, 23:05
Mam pytanie, wiadomo że w LR można zastosować ustawiania jednego zdjęcia do wielu zdjęć, czy tak samo można zrobić z Color Efex Pro 4 ustawić jakiś filtr na jednym foto i zastosować to wielu fotografii w synchronizacji nic takiego nie ma, czy znajdzie się na to jakiś sposób

manfred
27-06-2012, 08:37
O ciekawe pytanie ale chyba nie ma takiej możliwości.

bialogardzianin
27-06-2012, 09:11
Nie znam się na oprogramowaniu nik i nie mam go, ale skoro producent oferuje presety http://www.niksoftware.com/addons/ , które wgrywa się (chyba) do softu, to znaczy że może jakoś można?

manfred
27-06-2012, 09:14
Ale do programu można wgrać jedno zdjęcie tylko. Czyli zaznaczam nie próbowałem tego trzeba wgrać zdjęcie do NIKa zrobić ustawienia. Ale przed tym wszystkim trzeba włączyć akcje i spróbować czy można to tak wykonać dla większej liczby zdjęć jako akcja PS

bialogardzianin
27-06-2012, 09:20
Ale do programu można wgrać jedno zdjęcie tylko. Czyli zaznaczam nie próbowałem tego trzeba wgrać zdjęcie do NIKa zrobić ustawienia. Ale przed tym wszystkim trzeba włączyć akcje i spróbować czy można to tak wykonać dla większej liczby zdjęć jako akcja PS

Czarno to widzę, nik napisałby raczej o takiej możliwości, jakiej potrzebuje artuss811, lub o jakiej Ty manfred piszesz, w materiałach marketingowych. A czy napisał, tego nie wiem. ;)

manfred
27-06-2012, 09:36
Da się zrobić tak jak pisałem a więc NIK w podzięce mógłby mi sprezentować program za to.

bialogardzianin
27-06-2012, 09:38
Da się zrobić tak jak pisałem a więc NIK w podzięce mógłby mi sprezentować program za to.

Napisz do nika maila z propozycją umieszczenia twojego patentu w materiale marketingowym, to nic nie kosztuje, a może przyślą Ci w podzięce klucz. Powodzenia!

manfred
27-06-2012, 09:41
Tylko, że ja umiem ino po góralsku pisać.

Henio Jawa
27-06-2012, 12:26
Tylko, że ja umiem ino po góralsku pisać.

Tu masz gotowca. Tylko przepisać:-)
http://www.niksoftware.com/support/usa/entry.php?view=faqs/cep4answers.shtml

Inna sprawa, że autor wątku pyta o LR. Tu tak nie zadziała.

artuss811
27-06-2012, 19:22
Da się zrobić tak jak pisałem a więc NIK w podzięce mógłby mi sprezentować program za to.

Wiec jak to w końcu zrobić aby w LR użyć Color Efex Pro 4 do wielu zdjęć

manfred
27-06-2012, 19:42
Ej chłopie tego nawet najstarsi górale nie wiedzą ;-)

artuss811
27-06-2012, 19:58
oj za mało okowitki :-)