PDA

Zobacz pełną wersję : Facemoods



Sebastianito
26-06-2012, 11:53
Mam ogromny problem z dodatkiem pt.: "Facemoods" dodatek do przegladarek internetowych... odinstalowalem co sie dalo, gdzie sie dalo, poblokowalem a to nadal jest i mnie wku.... denerwuje! Jak sie tego dziadostwa pozbyc? Juz 3 noc siedze i nie moge usunac... Pomocy Panie i Panowie.

paul.g.85
26-06-2012, 11:59
próbowałeś tego:
http://mozillapl.org/forum/viewtopic.php?f=15&t=40842
?

ewentualnie tego: http://lmgtfy.com/?q=facemoods :lol:

Ogólnie do zdiagnozowania problemu wypadało byś napisał co robiłeś i co nie poskutkowało, bo w ten sposób to do niczego nie dojdziemy. Możemy tu sypać poradami powtarzając się przy tym bo nie wiemy czy może akurat takich metod już użyłeś. To tak na wstępie, coby to było prościej.
Może się jeszcze ktoś przyłączy jak będziemy mieli lepszy obraz sytuacji.

Pozdro

PS. Sorry ale nie mogłem się powstrzymać ;)

Sebastianito
26-06-2012, 12:07
Próbowalem. Generalnie jestem na Win7 odinstalowalem wszelkie podejrzane programy i niby poblokowalem Facemoods na Chrome i pozmienialem strony stratowe... mimo to wszystko jest nadal tak samo. znalazlem sciezke dostepu do programu zeby poprostu usunac ale... plik nie istnieje...

Majek
26-06-2012, 13:07
Przeskanuj kompa jakimś antywirem/antymalware/adware itp.

grudzinsky
26-06-2012, 13:17
Mam ogromny problem z dodatkiem pt.: "Facemoods" dodatek do przegladarek internetowych... odinstalowalem co sie dalo, gdzie sie dalo, poblokowalem a to nadal jest i mnie wku.... denerwuje! Jak sie tego dziadostwa pozbyc? Juz 3 noc siedze i nie moge usunac... Pomocy Panie i Panowie.

przeinstaluj system. moze i bardzo brutalne i czasochlonne, ale masz wtedy 100% pewnosci, ze sie tego ustrojstwa pozbedziesz :)