PDA

Zobacz pełną wersję : Jak sprawdzic przebieg w Sony



Mekano
24-06-2012, 18:36
Czy w kazdym bezlusterkowcu, nie da sie sprawdzic przebiegu? Czy to dotyczy tylko Sony?
Tak z ciekawosci pytam, bo sie zastanawiam, szkoda ze w Nexie nie da sie sprawdzic.. nie mozliwe zeby nie bylo zadnych sposobow na to?

wyrwiflak
24-06-2012, 19:33
W Penach bezproblemowo kombinacją klawiszy

P.R.P.
24-06-2012, 19:42
Dział "inne systemy" dzięki Mekano zaczyna przypominać "dział sony".. ;)

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Mekano
25-06-2012, 00:50
Np pytanie, jak kazde inne, szukam odpowiedzi. :P

P.R.P.
25-06-2012, 02:25
Tu http://klubkm.pl/forum/forumdisplay.php?f=99 masz swoją kopalnię wiedzy. Myślę, że warto się zarejestrować, bo gdzie jak gdzie, ale tam znajdziesz najwięcej odpowiedzi na swoje pytania..

d5000
25-06-2012, 09:05
Ja akurat pomimo rejestracji tam dowiedzialem sie wiecej tutaj :)

124miko
25-06-2012, 11:10
Ja akurat pomimo rejestracji tam dowiedzialem sie wiecej tutaj :)

Dokładnie. Forum podane w linku jest ledwo żywe. Więcej można się dowiedzieć tutaj.

P.R.P.
25-06-2012, 12:06
O kurde.. Czyli pod latarnią najciemniej. ;)

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Mekano
25-06-2012, 16:17
w sumie prawie nie kasuje zdjec, wiec latwo sprawdzic zdjecia, ktore sa w folderach.. 1.248 na dzisiejszy dzien. Niecaly miesiac.. :)

<| MICHAŁ |>
25-06-2012, 16:43
brawo, doby wynik
ja jednak bardziej analogowo robie - 1978 w pol roku. Gdy sprzedawalem d700, to po dwoch latach mialem o ile pamietam troche ponad 10K...
gdzie te czasy gdy sie robilo 50k rocznie :)

barto_21
26-06-2012, 10:07
Zastanawiam się czy kupić ten aparat sony . Potrzebuję jakiegoś małego i w miarę taniego aparatu, który będzie robił dobre zdjęcia. Chciałam też pożyczać go mojej córce (9 lat) więc musi być odporny na ekstremalne warunki typu wstrząsy, upadki itp.;). Słyszałam też, że bardzo dobrze nagrywa filmy. Chyba, że znacie jakieś droższe aparaty o lepszych parametrach, które też przetrwałyby spotkanie z moją córką?

Mekano
26-06-2012, 16:37
brawo, doby wynik
ja jednak bardziej analogowo robie - 1978 w pol roku. Gdy sprzedawalem d700, to po dwoch latach mialem o ile pamietam troche ponad 10K...
gdzie te czasy gdy sie robilo 50k rocznie :)


albo gdzie te czasy, gdzie bralo sie klisze na 24 zdjecia, lub 36 i jechalo sie na wycieczke..
a teraz jak sie przywiezie ze 100 zdjec z wycieczki to jakos malo, tak z 500 to juz ok..

matys
05-07-2012, 11:29
@mekano
tylko po co nowy wątek, jak mogłaś spytać w wątku nex 5n

Mekano
12-07-2012, 17:03
@mekano
tylko po co nowy wątek, jak mogłaś spytać w wątku nex 5n

A no i co sie stalo, swiat sie zawalil? ja nie bede szukac w stosie roznych informacji o nexie 5n, wlasciwych informacji, tylko o przebiegu. Pytalam, nie wiem czy ktos tam odpisal, jezeli odpisal, to moze mi wyszukasz wrod #875 podstron, tej wlasciwej informacji, ktora mnie interesuje?

hostman22
12-07-2012, 19:58
a700, a700 itp tylko serwis, nexach chyba jest podobnie...