PDA

Zobacz pełną wersję : Stopka i podpis użytkownika



flashmen
24-06-2012, 10:17
Bardzo mnie to irytuje http://forum.nikoniarze.pl/announcement.php?f=104 a Was?

Jacek_Z
24-06-2012, 10:34
Irytuje cie admin ? ;) jego wpis ? czy nagminne olewanie tego zapisu przez userów ?

bahuone
24-06-2012, 10:35
Nikt tutaj na sile nikogo nie trzyma. Nie podoba sie to zmien portal, jest cala masa innych serwisow. Skoro tak admin zarzadzil pozostaje sie do tego dostosowac.

credka
24-06-2012, 10:38
Jaka jest granica strony niekomercyjnej i komercyjnej?

Ps. Gdyby nie ten wątek, nie wiedziałabym o ogłoszeniu admina... Średnio więc z dostępem do odbiorców.

TOP67
24-06-2012, 10:46
Widać w tym dziale było najwięcej nadużyć. A informacja jest jasno zapisana w regulaminie

9. Dopuszcza się umieszczenie odnośników jedynie do prywatnych stron hobbystycznych, domowych i autorskich, z wyłączeniem forów, portali i stron komercyjnych.

Iwek_22
24-06-2012, 10:51
Jaka jest granica strony niekomercyjnej i komercyjnej?

...

żartujesz?

credka
24-06-2012, 10:57
Iwek_22, nie.

siona
24-06-2012, 11:09
sprawa jest prosta
to co prowadzi do jakiejkolwiek oferty jest reklamą i nie sposób jest mieć tu jakiekolwiek wątpliwości. tak więc twoje przynajmniej 2 linki w podpisie są reklamą. nie mnie jednak oceniać czy jest ona zgodna z polityką forum (czyli czy jest opłacona czy nie).

edyta

pozostawianie takich podpisów jest też nieuczciwe wobec współużytkowników forum, którzy swoje podpisy opłacają. sprawa jest też o tyle prosta, że wystarczyłoby umieścić stosunkowo niedrogi zapis w cenniku na reklamę podpisową. myślę, że 10 pln/miesiąc byłoby na tyle atrakcyjne, że nie stanowiłoby obciążenia dla userów a zarazem byłoby sporym zastrzykiem dla samego forum.

Iwek_22
24-06-2012, 11:15
Iwek_22, nie.

czyli żartujesz :-)

rafal1980
24-06-2012, 13:31
Jak już ktoś wspomniał, nie pasuje - poszukaj innego forum ;)
Tak z ciekawości, jeśli chciałbym umieścić link do strony w podpisie jakie kroki muszę poczynić? ;)

bahuone
24-06-2012, 13:35
Jak już ktoś wspomniał, nie pasuje - poszukaj innego forum ;)
Tak z ciekawości, jeśli chciałbym umieścić link do strony w podpisie jakie kroki muszę poczynić? ;)

Panej uzytkownika > Podpis i tam wpisujesz co chcesz :)

siona
24-06-2012, 13:50
Panej uzytkownika > Podpis i tam wpisujesz co chcesz :)

raczej nie o to mu chodziło

:)

z adminem trzeba dogadać, zapłacić i wio :)

credka
24-06-2012, 14:00
pozostawianie takich podpisów jest też nieuczciwe wobec współużytkowników forum, którzy swoje podpisy opłacają.
Trudno się nie zgodzić, dlatego też już czyszczę to i owo z podpisu. Przy czym powtarzam, ogłoszenie słabo dociera do użytkowników (nie wszyscy mają czas ślęczeć nad każdym wątkiem i wnikać w każdy post). Czy nie lepiej byłoby wysłać wiadomość do wszystkich automatem?

Iwek_22, nie, nie żartuję... W necie nie ma jasnych określeń, jaka jest granica, kiedy strona spełnia cechy strony komercyjnej, a jeśli są, to sprzeczne ze sobą, do tego różnica w interpretacji niejasnych tłumaczeń... Wybacz, że nie znam się na wszystkim i zadaję głupie pytania.


raczej nie o to mu chodziło
:mrgreen:

flashmen
24-06-2012, 14:28
Ten regulamin jest chory ale to juz przerabialismy!

Po drugie odnosniki do MaxModels tez powinny zniknac gdyz niektorzy maja tam komercje :)

Admin zapomnial chyba jak wszyscy slali pieniazki na jego 'bardzo chore serce' i teraz zgodnie z zapowiedziami odwdziecza sie im wszystkim :)

Myslalem, ze na tym forum ogol stanowi rodzine bez wyjatku ale widze mylilem sie... ;/


edit:
@credka -niepotrzebnie usuwalas linki bo Admin tez ma je w stopce wiec nie przestrzega zasad! no ale tak to jest gdy zapomni wol, ze cieleciem byl ;) dla mnie jest to zalosne! wdziecznosc ponad wszystko widze!

siona
24-06-2012, 14:36
Ten regulamin jest chory ale to juz przerabialismy!

Po drugie odnosniki to MaxModels tez powinny zniknac gdyz niektorzy maja tam komercje :)

Admin zapomnial chyba jak wszyscy slali pieniazki na jego 'bardzo chore serce' i teraz zgodnie z zapowiedziami odwdziecza sie im wszystkim :)

Myslalem, ze na tym forum ogol stanowi rodzine bez wyjatku ale widze mylilem sie... ;/

@credka -niepotrzebnie usuwalas linki bo Admin tez ma je w stopce wiec nie przestrzega zasad! no ale tak to jest jak zapomi wol, ze cieleciem byl ;) dla mnie jest to zalosne! wdziecznosc ponad wszystko widze!

zastanawiam się czy to młodzieńcza głupota czy zwykła chamska bezczelność ...

ten zapis funkcjonuje już jakiś czas a zarzucanie adminowi, że ma swoją reklamę w sytuacji gdy sam dopłaca do funkcjonowania serwisu jest oznaką skrajnego odmóżdżenia.
co do max models - nie kojarzę, żeby na tych stronach była opcja wstawiania cennika.

edyta

nie zauważyłem też żeby admin prosił o jakiekolwiek datki na swoje leczenie

Boryszuk
24-06-2012, 14:48
Admin zapomnial chyba

Żenujące, naprawdę.

flashmen
24-06-2012, 14:51
Żenujące, naprawdę.

ale prawdziwe!

kasa za banerki wazniejsza niz Przyjacielska pomoc!

Boryszuk
24-06-2012, 14:59
Obrażasz Piotra, który próbuje być uczciwy w stosunku do tych, którzy stosują się do regulaminu zamiast szczekać naokoło.

flashmen
24-06-2012, 15:08
Obrażasz Piotra, który próbuje być uczciwy w stosunku do tych, którzy stosują się do regulaminu zamiast szczekać naokoło.

Pomysl o tych Przyjaciolach, ktorzy wyciagneli pomocna dlon gdy ktos byl w potrzebie!


"Oczywiście istnieje możliwość odpłatnego wpisu w swoim podpisie, wystarczy w tej sprawie skontaktować się ze mną".
- czyli dla 'Przyjaciol' jest jeszcze nadzieja :):):)

Boryszuk
24-06-2012, 15:10
Pomysl o tych Przyjaciolach, ktorzy wyciagneli pomocna dlon gdy ktos byl w potrzebie!

Przyjacielska pomoc polega na nieoczekiwaniu niczego w zamian.


(czy jest na sali moderator?)

flashmen
24-06-2012, 15:13
Przyjacielska pomoc polega na nieoczekiwaniu niczego w zamian.


(czy jest na sali moderator?)
Widze, ze powoli Ameryke odkrywasz :) EUREKA! :)

Boryszuk
24-06-2012, 15:17
Betonu nie przegadam. Idę sobie.

ASAHI
24-06-2012, 15:59
Myślę że wystarczy. Jak ktoś nie rozumie podstaw to nie można oczekiwać nic więcej.