Zobacz pełną wersję : Stopka i podpis użytkownika
flashmen
24-06-2012, 10:17
Bardzo mnie to irytuje http://forum.nikoniarze.pl/announcement.php?f=104 a Was?
Irytuje cie admin ? ;) jego wpis ? czy nagminne olewanie tego zapisu przez userów ?
Nikt tutaj na sile nikogo nie trzyma. Nie podoba sie to zmien portal, jest cala masa innych serwisow. Skoro tak admin zarzadzil pozostaje sie do tego dostosowac.
Jaka jest granica strony niekomercyjnej i komercyjnej?
Ps. Gdyby nie ten wątek, nie wiedziałabym o ogłoszeniu admina... Średnio więc z dostępem do odbiorców.
Widać w tym dziale było najwięcej nadużyć. A informacja jest jasno zapisana w regulaminie
9. Dopuszcza się umieszczenie odnośników jedynie do prywatnych stron hobbystycznych, domowych i autorskich, z wyłączeniem forów, portali i stron komercyjnych.
Jaka jest granica strony niekomercyjnej i komercyjnej?
...
żartujesz?
sprawa jest prosta
to co prowadzi do jakiejkolwiek oferty jest reklamą i nie sposób jest mieć tu jakiekolwiek wątpliwości. tak więc twoje przynajmniej 2 linki w podpisie są reklamą. nie mnie jednak oceniać czy jest ona zgodna z polityką forum (czyli czy jest opłacona czy nie).
edyta
pozostawianie takich podpisów jest też nieuczciwe wobec współużytkowników forum, którzy swoje podpisy opłacają. sprawa jest też o tyle prosta, że wystarczyłoby umieścić stosunkowo niedrogi zapis w cenniku na reklamę podpisową. myślę, że 10 pln/miesiąc byłoby na tyle atrakcyjne, że nie stanowiłoby obciążenia dla userów a zarazem byłoby sporym zastrzykiem dla samego forum.
Iwek_22, nie.
czyli żartujesz :-)
rafal1980
24-06-2012, 13:31
Jak już ktoś wspomniał, nie pasuje - poszukaj innego forum ;)
Tak z ciekawości, jeśli chciałbym umieścić link do strony w podpisie jakie kroki muszę poczynić? ;)
Jak już ktoś wspomniał, nie pasuje - poszukaj innego forum ;)
Tak z ciekawości, jeśli chciałbym umieścić link do strony w podpisie jakie kroki muszę poczynić? ;)
Panej uzytkownika > Podpis i tam wpisujesz co chcesz :)
Panej uzytkownika > Podpis i tam wpisujesz co chcesz :)
raczej nie o to mu chodziło
:)
z adminem trzeba dogadać, zapłacić i wio :)
pozostawianie takich podpisów jest też nieuczciwe wobec współużytkowników forum, którzy swoje podpisy opłacają.
Trudno się nie zgodzić, dlatego też już czyszczę to i owo z podpisu. Przy czym powtarzam, ogłoszenie słabo dociera do użytkowników (nie wszyscy mają czas ślęczeć nad każdym wątkiem i wnikać w każdy post). Czy nie lepiej byłoby wysłać wiadomość do wszystkich automatem?
Iwek_22, nie, nie żartuję... W necie nie ma jasnych określeń, jaka jest granica, kiedy strona spełnia cechy strony komercyjnej, a jeśli są, to sprzeczne ze sobą, do tego różnica w interpretacji niejasnych tłumaczeń... Wybacz, że nie znam się na wszystkim i zadaję głupie pytania.
raczej nie o to mu chodziło
:mrgreen:
flashmen
24-06-2012, 14:28
Ten regulamin jest chory ale to juz przerabialismy!
Po drugie odnosniki do MaxModels tez powinny zniknac gdyz niektorzy maja tam komercje :)
Admin zapomnial chyba jak wszyscy slali pieniazki na jego 'bardzo chore serce' i teraz zgodnie z zapowiedziami odwdziecza sie im wszystkim :)
Myslalem, ze na tym forum ogol stanowi rodzine bez wyjatku ale widze mylilem sie... ;/
edit:
@credka -niepotrzebnie usuwalas linki bo Admin tez ma je w stopce wiec nie przestrzega zasad! no ale tak to jest gdy zapomni wol, ze cieleciem byl ;) dla mnie jest to zalosne! wdziecznosc ponad wszystko widze!
Ten regulamin jest chory ale to juz przerabialismy!
Po drugie odnosniki to MaxModels tez powinny zniknac gdyz niektorzy maja tam komercje :)
Admin zapomnial chyba jak wszyscy slali pieniazki na jego 'bardzo chore serce' i teraz zgodnie z zapowiedziami odwdziecza sie im wszystkim :)
Myslalem, ze na tym forum ogol stanowi rodzine bez wyjatku ale widze mylilem sie... ;/
@credka -niepotrzebnie usuwalas linki bo Admin tez ma je w stopce wiec nie przestrzega zasad! no ale tak to jest jak zapomi wol, ze cieleciem byl ;) dla mnie jest to zalosne! wdziecznosc ponad wszystko widze!
zastanawiam się czy to młodzieńcza głupota czy zwykła chamska bezczelność ...
ten zapis funkcjonuje już jakiś czas a zarzucanie adminowi, że ma swoją reklamę w sytuacji gdy sam dopłaca do funkcjonowania serwisu jest oznaką skrajnego odmóżdżenia.
co do max models - nie kojarzę, żeby na tych stronach była opcja wstawiania cennika.
edyta
nie zauważyłem też żeby admin prosił o jakiekolwiek datki na swoje leczenie
Boryszuk
24-06-2012, 14:48
Admin zapomnial chyba
Żenujące, naprawdę.
flashmen
24-06-2012, 14:51
Żenujące, naprawdę.
ale prawdziwe!
kasa za banerki wazniejsza niz Przyjacielska pomoc!
Boryszuk
24-06-2012, 14:59
Obrażasz Piotra, który próbuje być uczciwy w stosunku do tych, którzy stosują się do regulaminu zamiast szczekać naokoło.
flashmen
24-06-2012, 15:08
Obrażasz Piotra, który próbuje być uczciwy w stosunku do tych, którzy stosują się do regulaminu zamiast szczekać naokoło.
Pomysl o tych Przyjaciolach, ktorzy wyciagneli pomocna dlon gdy ktos byl w potrzebie!
"Oczywiście istnieje możliwość odpłatnego wpisu w swoim podpisie, wystarczy w tej sprawie skontaktować się ze mną".
- czyli dla 'Przyjaciol' jest jeszcze nadzieja :):):)
Boryszuk
24-06-2012, 15:10
Pomysl o tych Przyjaciolach, ktorzy wyciagneli pomocna dlon gdy ktos byl w potrzebie!
Przyjacielska pomoc polega na nieoczekiwaniu niczego w zamian.
(czy jest na sali moderator?)
flashmen
24-06-2012, 15:13
Przyjacielska pomoc polega na nieoczekiwaniu niczego w zamian.
(czy jest na sali moderator?)
Widze, ze powoli Ameryke odkrywasz :) EUREKA! :)
Boryszuk
24-06-2012, 15:17
Betonu nie przegadam. Idę sobie.
Myślę że wystarczy. Jak ktoś nie rozumie podstaw to nie można oczekiwać nic więcej.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.