PDA

Zobacz pełną wersję : Mała sunia z Włocławka szuka domu. Jutro czeka ją schronisko!



bognik
21-06-2012, 22:39
Witajcie.

Pilna sprawa.
Koleżanka znalazła małą sunię - kundelka. Niestety nie może jej zatrzymać u siebie i jeżeli do jutra nie znajdzie się dla niej dom lub dom tymczasowy, to psina trafi do schroniska :(

Wklejam informację od koleżanki:
''PILNE!!!
Znalazłam dziś wieczorem sunię- kundelka. Kolor- brązowo- czarna, średniej długości włosy, raczej mały piesek. Piękna z pyska, przylepa, chyba była wychowywana z dziećmi. Jeśli chcecie ją przygarnąć piszcie. Czas jest do jutra rana, bo będę zmuszona odwieźć ją do schroniska.:'( niestety, nie mogę przygarnąć kolejnego pieska To bardzo pilne!!!

[email protected] e mail
726 502 339 telefon

Prawdopodobnie ktoś wyrzucił!''

Koleżanka jest z Włocławka.

Zdjęcia suni:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/223990_386143894782019_878110678_n.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/581297_386146921448383_1777489522_n.jpg)


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/270844_386144201448655_580443035_n.jpg)

bognik
23-06-2012, 22:05
Sunia zostaje z koleżanką do poniedziałku. Jeżeli nie znajdzie się da niej dom stały lub tymczasowy, to psina pojedzie do schroniska :(

bognik
15-07-2012, 16:52
Sunia znalazła dom :D

wasilewk
15-07-2012, 17:48
No, to szczęście !

ASAHI
15-07-2012, 18:17
Akcja przyniosła dobre efekty, oby Borysowa też się skończyła dobrze.

elanek
16-07-2012, 14:35
W moich okolicach co kilka dni ktoś wyrzuca psa...

Kasandra
16-07-2012, 14:38
To chyba wszędzie, wakacje są;(
szczeniaki dorosły, już nie są śliczne i puchate, i problem.
A po lecie weźmiemy kolejnego i potem go wyrzucimy jak zacznie przeszkadzać...

bognik
16-07-2012, 18:23
Noo, płakać się chce ...