PDA

Zobacz pełną wersję : Mieszek Nikona



Antonina
22-06-2005, 17:27
Znalazłam mieszek Nikona cena chyba dobra jak by ktoś potrzebował
Pozdrawiam

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=55421358

[ Dodano: Sro 22 Cze, 2005 ]
Zaznaczam że nie jest to reklama teraz przeczytałam wątek o gripie i mam mieszane uczucia ,kiedyś czytałam że ktoś pytał o mieszek i dlatego zdecydowałam się wstawić ten temat ,ale jak by to mogło wzbudzić podejrzenia to usunę temat
Pozdrawiam

wigi
23-06-2005, 08:11
Rzeczywiście, chyba tego postu być tutaj nie powinno, i nie z powodu podejrzeń, ale dla zasady... :wink:

Paradox
23-06-2005, 08:22
Antonina: Nie przejmuj sie tak. Najwyzej zostaniesz pomowiona o pseudoreklame, ale bedziesz miala poczucie spelnienia dobrego uczynku :mrgreen:
Wigi: A dlaczego niby nie mialoby go tu byc ? To nieodpowiednie pomagac innym ?
rzeciez Antonina podala tylko zrodlo, z ktorym jak pisze nie ma nic wspolnego .
Chce pomoc komus zaintersowanemu, to chyba dobrze, ze jeszcze sie jej chce .

aldus
23-06-2005, 10:05
Sprzedający podaje w opisie, że przednia część mieszka PB-6 realizuje pokłon. Zwróciłem się do niego z pytaniem w jaki sposób - nie umiał odpowiedzieć. Z tego co mi wiadomo o tym mieszku, takiej możliwości nie ma. Miałem z tym sprzętem do czynienia, jest solidny i precyzyjny, jednak w wielu sytuacjach wymaga zastosowania dodatkowych akcesoriów, co znacznie podwyższa koszt zabawy w makro z użyciem PB-6.

Czornyj
23-06-2005, 10:12
...a istnieją wogóle mieszki z pokłonem????? :shock: Chyba nie bałdzo :P

aldus
23-06-2005, 10:27
Też to gościowi sugerowałem, ale tłumaczył się, że coś takiego wyczytał na jakimś amerykańskim forum fotograficznym. Na tymże forum podobno dowiedział się, że można PB-6 dopiąć bezpośrednio do D2H. Z moich doświadczeń wynika, że bez pierścienia nie ma szans, bo przeszkadza dolny uchwyt (ale może to ja mam gliniane łapy i nie umiem sobie poradzić).

Czornyj
23-06-2005, 10:44
...ha! Kolejny argument potwierdzający moją teze, że Nikon powinien wypuścić D2x w wersji nieco bardziej "studyjnej", bo:
"czy to bajka, czy nie bajka, mówcie sobie jak tam chcecie,
ja wam tylko jedno powiem - nie tylko fotoreporterzy są na świecie"

admin
23-06-2005, 11:00
Znam sprzedawce i wiem ze mozna od Niego wymagac wiecej niz tylko przeczytania informacji na amerykanskim forum fotogrficznym. W koncu fotomania nie jeden aparat wprowadzil na rynek. Z cala pewnoscia mial mozliwosc podpiecia do mieszka D70 :)

Antonina
23-06-2005, 11:08
Sprzedający podaje w opisie, że przednia część mieszka PB-6 realizuje pokłon. Zwróciłem się do niego z pytaniem w jaki sposób - nie umiał odpowiedzieć. Z tego co mi wiadomo o tym mieszku, takiej możliwości nie ma. Miałem z tym sprzętem do czynienia, jest solidny i precyzyjny, jednak w wielu sytuacjach wymaga zastosowania dodatkowych akcesoriów, co znacznie podwyższa koszt zabawy w makro z użyciem PB-6.

To raczej nie możliwe jak gość mówił że wyczytał na forum US to być morze ktoś opisywał problem że ma z takim mieszkiem a gość nie zrozumiał wątku nie wiem ?? .Bo chyba jak by taki mieszek robił pokłon to światło by zmieniło całkiem kierunek i nici z tego tak mi się wydaje
Pozdrawiam i dzień dobry :D :D :D



P.S
:D Teraz nie do tematu morze mi ktoś powiedzieć dlaczego jak chcę zacytować jedno zdanie wyskakuje błąd na stronie :D