PDA

Zobacz pełną wersję : D400 i D600



Von Wafeln
19-06-2012, 21:20
Przeglądając optyczne.pl, znalazłem spekulacje nt. wymienionych w tytule body. Co Wy na to?
http://www.optyczne.pl/4949-nowo%C5%9B%C4%87-O_tym_si%C4%99_m%C3%B3wi__czyli_plotki_i_ploteczki _z_ostatniego_tygodnia.html

Pozdrawiam,

V.W.

ASAHI
19-06-2012, 21:22
W odpowiednim dziale są spekulacje tam zapraszam.