Zobacz pełną wersję : Obiektyw pożyczę
Witam. Potrzebuję na weekend jakąś portretówkę. Pożyczyć bo poki co mnie nie stać. Oczywiście daje coś w zastaw i coś w podziękowanie. W Rzeszowie..
photoaction
19-06-2012, 12:10
70-200 2.8 af-s VR mogę Ci pożyczyć, ale musiałbyś podjechać do Sandomierza (80km) :)
RobertMiernik
19-06-2012, 12:25
W Rzeszowie 70-200 albo 24-70 albo 105 2.8.
Jeśli znasz kogoś, kto Cię zna...
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.