PDA

Zobacz pełną wersję : Obiektyw pożyczę



dHubert
19-06-2012, 06:36
Witam. Potrzebuję na weekend jakąś portretówkę. Pożyczyć bo poki co mnie nie stać. Oczywiście daje coś w zastaw i coś w podziękowanie. W Rzeszowie..

photoaction
19-06-2012, 12:10
70-200 2.8 af-s VR mogę Ci pożyczyć, ale musiałbyś podjechać do Sandomierza (80km) :)

RobertMiernik
19-06-2012, 12:25
W Rzeszowie 70-200 albo 24-70 albo 105 2.8.

Jeśli znasz kogoś, kto Cię zna...