aliant
17-06-2012, 16:22
Wczoraj w okolicach lotniska Radom-Piastów miał miejsce wypadek. Rozbił się samolot PZL-101 GAWRON którego pilotował mój znajomy.
Piotrek jest w stanie ciężkim na OIOM-ie, miał bardzo poważny wypadek. Stracił bardzo dużo krwi i potrzebuje mieć ją przetoczoną. Krew można oddać w dowolnym punkcie krwiodawstwa bez względu na grupę krwi. Przy oddawaniu trzeba jedynie podać niniejsze dane (że krew oddaje się na rzecz konkretnego potrzebującego):
Piotr Jakubowski
26-617 Radom ul. Aleksandrowicza 5,
ODDZIAŁ ANESTEZJOLOGII I INTENSYWNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ
Dopilnujcie żeby wpisali dane Piotrka.
Z góry dziękuje za wszelką pomoc i proszę żebyście przekazali tą informacje dalej.
Piotrek jest w stanie ciężkim na OIOM-ie, miał bardzo poważny wypadek. Stracił bardzo dużo krwi i potrzebuje mieć ją przetoczoną. Krew można oddać w dowolnym punkcie krwiodawstwa bez względu na grupę krwi. Przy oddawaniu trzeba jedynie podać niniejsze dane (że krew oddaje się na rzecz konkretnego potrzebującego):
Piotr Jakubowski
26-617 Radom ul. Aleksandrowicza 5,
ODDZIAŁ ANESTEZJOLOGII I INTENSYWNEJ OPIEKI MEDYCZNEJ
Dopilnujcie żeby wpisali dane Piotrka.
Z góry dziękuje za wszelką pomoc i proszę żebyście przekazali tą informacje dalej.