PDA

Zobacz pełną wersję : Podglad wykonanego zdjecia na laptopie...



krisoo
17-06-2012, 12:05
Dzien Dobry,

Bardzo prosze o podpowiedz jak najprosciej podlaczyc aparat (D700) do laptopa aby zaraz po wykonaniu zdjecia, podglad, ktory pokazuje sie na wyswietlaczu aparatu ukazal sie rowniez na laptopie osoby trzeciej siedzacej obok fotografa.

dziekuje bardzo za podpowiedzi.

adrian9627
17-06-2012, 13:59
Jeśli rozwiązanie na przewodzie Cie satysfakcjonuje to zdaje się program camera control pro + przewód do zrzucania zdjęć.

Jeśli bezprzewodowo to karta z Wi-fi

Graivite
17-06-2012, 14:40
Jak najbardziej polecam Camera Control Pro. Wystarczy kabel USB a działa świetnie. Używam z Nikonem D5000. Karta Wi-Fi działa wolno w porównaniu do kabla. Jeżeli nie przeszkadza Ci kabel podłączony do body to nie masz sie nad czym zastanawiać.

krisoo
17-06-2012, 14:53
bardzo dziekuje za podpowiedzi