PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanie do użytkowników Lexar Professional 3.0 - Dual Slot



foto4deg
16-06-2012, 17:47
Witam.
Chciałbym zakupić porządny czytnik do kart cf.
Moje pytanie: czy ten Lexar ma możliwość nagrywania plików z kompa na kartę, czy tylko ich odczytywania z karty?
pozdrawiam

swiada
17-06-2012, 21:53
Posiadam lexar multi-card 24-in-1. Można na nim kopiować też dane pomiędzy kartami. Zresztą, chyba wszystkie czytniki pozwalają na transfer danych w obie strony.

norbibxl
17-06-2012, 22:32
foto4deg - mam tego Lexara (3.0) i transfer jak napisal swiada dziala w obie strony z piekielna predkoscia ... az milo :)