PDA

Zobacz pełną wersję : Na cywilny, tylko ceremonia, w Pruszczu Gdańskim



Valuer
14-06-2012, 15:22
Cześć,

Potrzebuję dobrej duszy z Pruszcza Gdańskiego lub Gdańska lub okolic do cyknięcia ceremonii ślubu cywilnego w Pruszczu Gdańskim (22.06.2012, godz. 16.30). Będę tylko ja, moja luba i świadkowie :)) Mogę udostępnić swój sprzęt (D700, 24-70, 85 1.8, 35 1.8, SB 900), zależy mi na minimalizacji kosztu i kilkunastu fotkach bez obróbki i albumów, ważne aby kadrowanie było ok i żebym mógł później sam z tym coś sensownego zrobić :)) Zwracam koszty i zapewniam prawo do publikacji na swoim portfolio i stawiam TĘGIE piwo :)))) Pomożecie ?

Pozdrawiam, Grzegorz

paul.g.85
14-06-2012, 16:03
Pomógł bym ale nie dam rady przylecieć do Polski na ten termin.

A na statyw aparat i wyzwalanie zdalne z pilota nie da rady ? :-P
Lampę też można zdalnie wyzwalać ;)

GeparD
14-06-2012, 17:55
wyslalem link do forum mojemu znajomemu z Gdanska, bywal tutaj na tym forum, ale nie wiem czy dalej je odwiedza
Canoniarz, ale mysle ze nie powinno robic ci to roznicy :)

Husky_
14-06-2012, 19:16
Nie możesz poślubić ukochanej w ten weekend? Jutro jadę w twoje okolice i będę do poniedziałku.

Valuer
14-06-2012, 23:00
Pomógł bym ale nie dam rady przylecieć do Polski na ten termin.

A na statyw aparat i wyzwalanie zdalne z pilota nie da rady ? :-P
Lampę też można zdalnie wyzwalać ;)

Tak kombinowalem, ale jeszcze palcem w obraczkę nie trafię i będzie afera na starcie ;)))))


wyslalem link do forum mojemu znajomemu z Gdanska, bywal tutaj na tym forum, ale nie wiem czy dalej je odwiedza
Canoniarz, ale mysle ze nie powinno robic ci to roznicy :)

Nie robi różnicy :) i dzięki za checi :)


Nie możesz poślubić ukochanej w ten weekend? Jutro jadę w twoje okolice i będę do poniedziałku.

Niestety, nic tu nie dam rady przyspieszyć :)))