Valuer
14-06-2012, 15:22
Cześć,
Potrzebuję dobrej duszy z Pruszcza Gdańskiego lub Gdańska lub okolic do cyknięcia ceremonii ślubu cywilnego w Pruszczu Gdańskim (22.06.2012, godz. 16.30). Będę tylko ja, moja luba i świadkowie :)) Mogę udostępnić swój sprzęt (D700, 24-70, 85 1.8, 35 1.8, SB 900), zależy mi na minimalizacji kosztu i kilkunastu fotkach bez obróbki i albumów, ważne aby kadrowanie było ok i żebym mógł później sam z tym coś sensownego zrobić :)) Zwracam koszty i zapewniam prawo do publikacji na swoim portfolio i stawiam TĘGIE piwo :)))) Pomożecie ?
Pozdrawiam, Grzegorz
Potrzebuję dobrej duszy z Pruszcza Gdańskiego lub Gdańska lub okolic do cyknięcia ceremonii ślubu cywilnego w Pruszczu Gdańskim (22.06.2012, godz. 16.30). Będę tylko ja, moja luba i świadkowie :)) Mogę udostępnić swój sprzęt (D700, 24-70, 85 1.8, 35 1.8, SB 900), zależy mi na minimalizacji kosztu i kilkunastu fotkach bez obróbki i albumów, ważne aby kadrowanie było ok i żebym mógł później sam z tym coś sensownego zrobić :)) Zwracam koszty i zapewniam prawo do publikacji na swoim portfolio i stawiam TĘGIE piwo :)))) Pomożecie ?
Pozdrawiam, Grzegorz