Zobacz pełną wersję : Sprzątanie Tatr
Psychotrop
12-06-2012, 11:08
gdyby komuś się w domku nudziło, a i lubi góry, to 30 czerwca jest akcja sprzątania szklaków (i nie tylko) tatrzańskich.
info dla tych co kochają pieniądze - niestety, jest to wolontariat, czyli nie da się na tym zarobić ;)
http://czystetatry.pl/
mateo912
12-06-2012, 11:20
gdyby komuś się w domku nudziło, a i lubi góry, to 30 czerwca jest akcja sprzątania szklaków (i nie tylko) tatrzańskich.
info dla tych co kochają pieniądze - niestety, jest to wolontariat, czyli nie da się na tym zarobić ;)
http://czystetatry.pl/
E tam że się nie da :D puszki i butelki można później sprzedać :D
sokolnik
12-06-2012, 11:25
E tam że się nie da :D puszki i butelki można później sprzedać :D
kupić za te pieniądze dużo piwa i następnego dnia oglądać mecz Polaków na Euro :D :D :D
kupić za te pieniądze dużo piwa i następnego dnia oglądać mecz Polaków na Euro :D :D :D
A to gramy też 1. lipca? :razz:
A to gramy też 1. lipca? :razz:
jak ktoś zajdzie tak daleko na ps'ie bądź xbox'ie, to tak :mrgreen:
W TPN pobierane są opłaty, które przeznacza się na tworzenie i utrzymanie infrastruktury turystycznej (wynajem przenośnych toalet, sprzątanie i remonty szlaków, wymianę oznakowań itp.) i edukacyjnej parku narodowego oraz na ochronę przyrody. 15 proc. wpływów z opłat za wstęp wspiera działalność ratowniczą Tatrzańskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego.
Po co te opłaty za wstęp skoro i tak potem za darmo ludzie sprzątają? Nie lepiej pogonić firmę, która dostaje pieniądze za utrzymanie porządku? Niech zapłaci wolontariuszom. ;)
No, chyba, że za wstęp na te szlaki nie są wprowadzane opłaty...
http://tpn.pl/pl/zwiedzaj/turystyka/news/86/Oplaty
Psychotrop
13-06-2012, 11:01
co się dzieje z kasą, nie wiem - pytaj szefa TPN ;)
natomiast "to" sprzątanie jest prywatną inicjatywą mojego kolegi, szefa klubu podróżników "śródziemie", którą to inicjatywę podchwycili także inni.
jest syf, jest akcja, trzeba pomóc ;)
nie tutaj dywagacje o TPN :)
flashmen
13-06-2012, 12:25
...a tym co zasmiecaja Tatry powinni rece i i nogi obcinac :)
sokolnik
13-06-2012, 12:33
i wieszać na krzyżu na Giewoncie :)
A zakwaterowanie i wyżywienie jest darmo?
Psychotrop
13-06-2012, 12:52
...a tym co zasmiecaja Tatry powinni rece i i nogi obcinac :)
i wieszać na krzyżu na Giewoncie :)
byłoby miło, ale niestety się nie da ;)
A zakwaterowanie i wyżywienie jest darmo?
jest tak zwany base camp
http://czystetatry.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=11&Itemid=103
wyżywienie we własnym zakresie.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.