PDA

Zobacz pełną wersję : Szybkie pytanie



qcheese
10-06-2012, 21:24
...do osób, które mają wyregulowane monitory - czy czarna wersja strona główna forum ma być z ciemnobrązowymi polami (m.in. tło pod banerami, kolumny "ostatni post/autor", "postów"), bo mam problem z ustawieniem jasności mojego LCD (matryca PVA, żeby nie było, że "monitor jeśli TN, to się nie przejmuj" ;)).
Próbuję z tym:

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://dl.dropbox.com/u/42689972/monitortest.jpg)
i jak wyreguluję skrajne 2 pola B&W, to wydaje się OK, ale forum pokazuje mi się, jak pisałem. Co Wy na to?

shaolin
10-06-2012, 21:38
Jest tak jak widzisz.

qcheese
10-06-2012, 21:52
Dzięki, pozdrawiam