EveryOther
10-06-2012, 13:04
Chyba każdy zarejestrowany w tym serwisie lubi choć trochę robić zdjęcia,
czemu więc miałby się nimi nie pochwalić i poddać ocenie ?
Zacznę ;)
http://karinanajmanowicz.blogspot.com/
czemu więc miałby się nimi nie pochwalić i poddać ocenie ?
Zacznę ;)
http://karinanajmanowicz.blogspot.com/