PDA

Zobacz pełną wersję : dojazd w warszawie



photoaction
09-06-2012, 00:36
witajcie
jadę jutro do stolycy. wlot od strony kozienic. potrzebuje dostac sie na ul. swiatowida. Z acji na eu4ro spodziewam sie utrudnien. jak najlepiej obrac kurs?

Slon
09-06-2012, 09:08
jutro bedzie raczej spokoj - wskocz na wislostrade i jedz az do nowego mostu Sklodowskiej-Curie. Dalej juz chyba prosto

Wojteksw
09-06-2012, 09:32
Ja bym pojechał po prawej stronie Wisły, Wałem Miedzeszyńskim, Wybrzeżem Szczecińskim i Helskim, Jagiellońska , Modlińska i Światowida

Slon
09-06-2012, 09:39
Wal czesto korkuje sie - stadion, sporo ludzi, zoo w weekend jest mocno oblegane...

miron19j
09-06-2012, 10:01
zdecydowanie odradzam prawy brzeg, korkuje się praktycznie o każdej porze.

photoaction
09-06-2012, 10:07
Ok, pojadę według wskazówek Słonia. Mam nadzieję, że nie będzie problemów ;)