adolfik9501
07-06-2012, 23:40
Lepiej późno niż wcale, więc dziń dybry ;)
Przed nami FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2012 na torze w Montrealu noszącym od 1982 roku nazwę Circuit Gilles Villeneuve. Od momentu powstania (1978) zwał się Circuit Île Notre-Dame. Będzie to 33 wyścig F1 na tym obiekcie, który przechodził wiele mniejszych i większych modyfikacji układu, jednak nigdy nie wyszedł za usypaną wyspę na której się znajduje ;)
Układ toru jest następujący:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/)
Widok z satelity:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/)
Dla bardziej dociekliwych 45°30'18.29" N, 73°31'35.71" W (http://maps.google.com/maps?q=45.5,-73.522778&ll=45.50367,-73.517718&spn=0.024543,0.065789&t=h&z=15).
Trochę danych technicznych obiektu (w nawiasach dotyczą obiektu z 1978 roku):
Długość toru: 4361 m (4500 m)
Ilość okrążeń: 70 (70)
Dystans wyścigu: 305.270 km (315.000 km)
Pierwszy wyścig F1: 2002 (1978 )
Strefa DRS:
W tym roku zrezygnowano z podwójnej strefy aktywacji DRS, poza tym skrócono troszkę pozostawioną strefę.
Pomiar: za zakrętem nr 10.
Aktywacja: między zakrętami 12 i 13, 600 metrów przed strefą hamowania do zakrętu nr 13.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Informacje w nawiasach dotyczą pierwotnej wersji toru z 1978, która to wytrwała aż jeden rok...
Pierwszy zwycięzca:
2002 - Michael Schumacher (Ferrari F2002/Ferrari 051 3.0 V10) 1:33'36.111 hrs. 195.682 km/h.
(1978 - Gilles Villeneuve (Ferrari 312T3/Ferrari 312B 3.0 B12) 1:57'49.196 hrs. 160.414 km/h.)
Ostatni zwycięzca:
2011 - Jenson Button (McLaren MP4/26A-Mercedes FO108X 2.4 V8 ) 4:04'39.537 hrs. 74.864 km/h.
Najlepszy czas Pole Position:
2004 - Ralf Schumacher (Williams FW26/BMW P84 3.0 V10) 1'12.275 min. 217.220 km/h.
(1978 - Jean Pierre Jarier (Lotus 79/Ford Cosworth DFV 3.0 V8 ) 1'38.015 min. 165.281 km/h.)
Rekord toru (najlepszy Fastes Lap):
2004 - Rubens Barrichello (Ferrari F2004/Ferrari 053 3.0 V10) 1'13.622 min. 212.246 km/h.
(1978 - Alan Jones (Williams FW06/Ford Cosworth DFV 3.0 V8 ) 1'38.072 min. 165.085 km/h.)
Wyniki zeszłorocznego wyścigu:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/)
Chyba nie będę osamotniony gdy napiszę, że nie obraziłbym się na równie emocjonujący wyścig jak w 2011...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Harmonogram:
Piątek, 8 czerwca 2012 r:
1 trening: 16:00 - 17:30
2 trening: 20:00 - 21:30
Sobota, 9 czerwca 2012 r:
3 trening: 16:00 - 17:00
Kwalifikacje: 19:00
Niedziela, 10 czerwca 2012 r:
Wyścig: 20:00
Dostępny będzie Live Timing (http://www.formula1.com/live_timing/), jeśli będzie działał... oraz dla tych co nie mają innej możliwości streamy do wyszperania m.in. na stronach: http://www.vipbox.tv/, http://www.drhtv.com.pl/ (http://www.drhtv.com.pl/index.html), http://www.meczyki.pl/.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Z wideoteki YT:
Md-aowPfbgw
Wypada wspomnieć również:
aSGBjtGjWH8
Tak przy okazji RK, to zapewne większość wie, że przeszedł on ostatnio kolejny zabieg łokcia. Generalnie gościu jest zdeterminowany by wrócić do bolidów (F1) więc nie ma nic przeciwko temu by zmienić się w RoboRK - wszczepili mu jakieś protezy czy coś, by miał pełną ruchomość dłoni przy skrętach w lewo w ciasnych bolidach (!). W rajdówce którą śmiga, czy w kartach jest więcej miejsca na ruchy ramionami, więc tam mu to nie przeszkadzało, jednak po testach w symulatorze okazało się, że już nie jest tak fajnie, i dłoń musi puszczać kierownicę stąd ta kolejna operacja. Pożyjemy zobaczy, cokolwiek się stanie wydaje się pewnym, że RK w sporcie motorowym nie powiedział ostatniego słowa, wyścigów jest cała masa, kibice rajdowi również nie będą mieli nic przeciwko. Powodzenia!
Zapraszam.
Przed nami FORMULA 1 GRAND PRIX DU CANADA 2012 na torze w Montrealu noszącym od 1982 roku nazwę Circuit Gilles Villeneuve. Od momentu powstania (1978) zwał się Circuit Île Notre-Dame. Będzie to 33 wyścig F1 na tym obiekcie, który przechodził wiele mniejszych i większych modyfikacji układu, jednak nigdy nie wyszedł za usypaną wyspę na której się znajduje ;)
Układ toru jest następujący:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/)
Widok z satelity:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/)
Dla bardziej dociekliwych 45°30'18.29" N, 73°31'35.71" W (http://maps.google.com/maps?q=45.5,-73.522778&ll=45.50367,-73.517718&spn=0.024543,0.065789&t=h&z=15).
Trochę danych technicznych obiektu (w nawiasach dotyczą obiektu z 1978 roku):
Długość toru: 4361 m (4500 m)
Ilość okrążeń: 70 (70)
Dystans wyścigu: 305.270 km (315.000 km)
Pierwszy wyścig F1: 2002 (1978 )
Strefa DRS:
W tym roku zrezygnowano z podwójnej strefy aktywacji DRS, poza tym skrócono troszkę pozostawioną strefę.
Pomiar: za zakrętem nr 10.
Aktywacja: między zakrętami 12 i 13, 600 metrów przed strefą hamowania do zakrętu nr 13.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Informacje w nawiasach dotyczą pierwotnej wersji toru z 1978, która to wytrwała aż jeden rok...
Pierwszy zwycięzca:
2002 - Michael Schumacher (Ferrari F2002/Ferrari 051 3.0 V10) 1:33'36.111 hrs. 195.682 km/h.
(1978 - Gilles Villeneuve (Ferrari 312T3/Ferrari 312B 3.0 B12) 1:57'49.196 hrs. 160.414 km/h.)
Ostatni zwycięzca:
2011 - Jenson Button (McLaren MP4/26A-Mercedes FO108X 2.4 V8 ) 4:04'39.537 hrs. 74.864 km/h.
Najlepszy czas Pole Position:
2004 - Ralf Schumacher (Williams FW26/BMW P84 3.0 V10) 1'12.275 min. 217.220 km/h.
(1978 - Jean Pierre Jarier (Lotus 79/Ford Cosworth DFV 3.0 V8 ) 1'38.015 min. 165.281 km/h.)
Rekord toru (najlepszy Fastes Lap):
2004 - Rubens Barrichello (Ferrari F2004/Ferrari 053 3.0 V10) 1'13.622 min. 212.246 km/h.
(1978 - Alan Jones (Williams FW06/Ford Cosworth DFV 3.0 V8 ) 1'38.072 min. 165.085 km/h.)
Wyniki zeszłorocznego wyścigu:
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://iv.pl/)
Chyba nie będę osamotniony gdy napiszę, że nie obraziłbym się na równie emocjonujący wyścig jak w 2011...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Harmonogram:
Piątek, 8 czerwca 2012 r:
1 trening: 16:00 - 17:30
2 trening: 20:00 - 21:30
Sobota, 9 czerwca 2012 r:
3 trening: 16:00 - 17:00
Kwalifikacje: 19:00
Niedziela, 10 czerwca 2012 r:
Wyścig: 20:00
Dostępny będzie Live Timing (http://www.formula1.com/live_timing/), jeśli będzie działał... oraz dla tych co nie mają innej możliwości streamy do wyszperania m.in. na stronach: http://www.vipbox.tv/, http://www.drhtv.com.pl/ (http://www.drhtv.com.pl/index.html), http://www.meczyki.pl/.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Z wideoteki YT:
Md-aowPfbgw
Wypada wspomnieć również:
aSGBjtGjWH8
Tak przy okazji RK, to zapewne większość wie, że przeszedł on ostatnio kolejny zabieg łokcia. Generalnie gościu jest zdeterminowany by wrócić do bolidów (F1) więc nie ma nic przeciwko temu by zmienić się w RoboRK - wszczepili mu jakieś protezy czy coś, by miał pełną ruchomość dłoni przy skrętach w lewo w ciasnych bolidach (!). W rajdówce którą śmiga, czy w kartach jest więcej miejsca na ruchy ramionami, więc tam mu to nie przeszkadzało, jednak po testach w symulatorze okazało się, że już nie jest tak fajnie, i dłoń musi puszczać kierownicę stąd ta kolejna operacja. Pożyjemy zobaczy, cokolwiek się stanie wydaje się pewnym, że RK w sporcie motorowym nie powiedział ostatniego słowa, wyścigów jest cała masa, kibice rajdowi również nie będą mieli nic przeciwko. Powodzenia!
Zapraszam.