PDA

Zobacz pełną wersję : (Chyba) SKRADZIONY OBIEKTYW - grzecznościowa prośba o pomoc!



gregory_21
07-06-2012, 22:30
Witam,

W imieniu Dominika Kalamusa:

http://www.autoklub.pl/gallery/author/id/1041941101
http://my.opera.com/klamka/albums/show.dml?id=796081
https://www.facebook.com/Kalamus
http://www.akademianikona.pl/wykladowcy/15/dominik-kalamus/

zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc w namierzeniu (najprawdopodobniej) skradzionego obiektywu.

Dla posiadaczy Facebooka link: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=440742602617283&set=a.114536135237933.13906.100000446407467&type=1&theater

a dla szczęśliwców, którzy nie mają tam konta, zapodaję treść wpisu:


Dominik Kalamus

UWAGA! Podczas tegorocznego Rajdu Karkonoskiego zaginął duży futerał Nikona wraz z obiektywem NIKON 80-200mm f2.8D ED-IF AF-S o numerze seryjnym 211889. Na uczciwego znalazcę czeka nagroda. Proszę udostępniajcie jeśli możecie.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn_sphotos_a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/s720x720/545832_440742602617283_93643_n.jpg)

Dla tych, którzy byli na rajdzie podaję dokładniejsze namiary na miejsce, w którym zaginął sprzęt:


Poszukiwany jest właściciel granatowego Forda Focusa o numerze rejestracyjnym DJE-89WF. Może on dostarczyć cennych informacji o losach mojego obiektywu. Futerał z obiektywem został sfilmowany na odcinku Karpniki w miejscowości Trzcińsko przy wspomnianym Fordzie, który stał zaparkowany za grupą kibiców widocznych na zdjęciu.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn_sphotos_f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/469065_441548355870041_630286309_o.jpg)

Jeżeli ktokolwiek może pomóc to proszę o kontakt na priv lub telefon bezpośrednio do Dominika: +48 607047620

Dzięki za odzew.

Rafał_Sz
08-06-2012, 14:54
Nie wiem, czy ma to akurat z tym szkłem coś wspólnego, ale na wszelki wypadek wklejam:

http://www.jelonka.com/news,single,init,article,40534