LordRamzes
06-06-2012, 07:53
Witam od pewnego czasu moja stabilizacja "ręczna " zaczyna zawodzić przydałby się monopod konkretnie zestaw d90+t70-200 w przyszłości może być coś cięższego , budżet mocno ograniczony bo najlepiej do 200zł , fajnie by było gdyby posiadał głowicę nawet najprostszą , wiadomo stabilność (udźwig) ,wysokość hmm najlepiej 167lub deczko wyższy , czy jest coś godnego polecenia ????
myślałem nad tym jednak boję się max obciążenia tylko 1,5 kg :(
http://allegro.pl/najlepszy-monopod-z-glowica-slik-350-wysoki-168-5c-i2380198494.html
myślałem nad tym jednak boję się max obciążenia tylko 1,5 kg :(
http://allegro.pl/najlepszy-monopod-z-glowica-slik-350-wysoki-168-5c-i2380198494.html