PDA

Zobacz pełną wersję : Project 3m



sowart
05-06-2012, 17:32
Witam
W tym dziale pierwszy raz. Tak jak fotografię lubię także sobie coś pokręcić. Nie pokazywałem nigdy moich prac na tym forum z tego względu, że nie filmuje aparatem.
Tym razem prezentuje ostatnią moją pracę dla tego, że część była nagrana nikonem d300s z sigmą 85 na 1,4.
Pozostałe ujęcia:
Panasonic AG HMC 1501E i Go pro
https://vimeo.com/43410973

RobertMiernik
05-06-2012, 23:04
Mega wypaśny klimat a rola główna godna oskara! ;>

Jedyne co bym zmienił to kolor mąki, pasował by jakiś jarzący po gałach, zielony czy czerwony...

bil78
06-06-2012, 09:39
ehheheh wyczuwam ironie :P:P:P , wiesz ile się do roli przygotowywałem , a ile razy tekst zapomniałem :):):)

RobertMiernik
06-06-2012, 10:28
Zdejmij IRkę z tego filtra ;> , zero ironii!
Bardzo mi się podoba.

bil78
06-06-2012, 11:08
to robercik zapraszamy do następnego projektu , to coś d3s ponagrywamy :)

RobertMiernik
06-06-2012, 12:10
zawsze chętnie, nie mam takiego wdzianka, ale czego się nie robi dla sztuki - zanabędę jak trzeba ;)

(tyle, że raczej na zapleczu bo w moim przypadku szkło 10mm to dość wąsko i tylko do dalszych planów się nadaje ;P)

dlugas1982
06-06-2012, 17:36
Dobre dobre, ale ja bym tam widział kobitkę zamiast bila (sory przemo:) no i pierogi by ulepiła po sesji z tej mąki :]


btw. macie widzę potężnego sponsora, bo logo dość podobne to tej mega korporacji :)
co to za miejscówka?

sowart
07-06-2012, 10:07


Jedyne co bym zmienił to kolor mąki, pasował by jakiś jarzący po gałach, zielony czy czerwony...
Czy ja wiem biały jest taki czysty (sterylny) To mi pasowało. Chodź myślałem o kolorach też.



zawsze chętnie, nie mam takiego wdzianka…
Tak jest Zapraszamy do kolejnych produkcji. PS a wdzianko mamy zapasowe jeszcze :P


Dobre dobre, ale ja bym tam widział kobitkę zamiast bila (sory przemo:) no i pierogi by ulepiła po sesji z tej mąki :]


btw. macie widzę potężnego sponsora, bo logo dość podobne to tej mega korporacji :)
co to za miejscówka?

Kobieta w takim stroju jakoś tego nie widzę. A pierogów to fakt z 5kg mąki by dużo nalepiła haha :D

Nie mam sponsora.
Pomysł był mój, Przemek załatwił kombinezon i dalej poszło. Tytuł wziął się z tego, że chcieliśmy odkleic tą naklejkę, niestety próba oderwania nadrywała też materiał i w obawie jego zniszczenia zostawiliśmy, wymyślając nazwę. Film nie był kręcony na zasadzie zareklamowania tego kombinezonu a także tej korporacji.

A miejsce to opuszczona Fabryka (Olejarnia) w Sieniawie

dlugas1982
07-06-2012, 23:40
No wiem że to nie kryptoreklama Grzesiu :) bo byśmy pewnie już pili wszyscy piwo od tygodnia nonstop jakbyście dostali od nich kontrakt :]

A dziewczynie po co kombinezon?, wałek i stolnica by wystarczyły :D

Miejsce fajne.

btw. filmik przypomina dobrą zajawkę do "Breaking Bad"

offeath
09-06-2012, 02:56
zapomniałeś w napisach końcowych o Lindsey Stirling :]

josephebeloki
28-09-2012, 13:03
... moja ulubiona piosenka. Nie no rewelacja, profeska... super, czekam na więcej !!!

fotopstryczek
28-09-2012, 15:02
dla mnie boomba świetny klimat, fajne ujęcia, dobra muza. Nie ma się do czego przyczepić :)