PDA

Zobacz pełną wersję : Krótki "reklamowy"



fafniak
05-06-2012, 07:31
Z braku czasu składany z wielu ujęć zrobionych w cholernie różnych warunkach. Jak kolega zrobi dyplom to "przeleciany" zostanie AE.
Ale na razie istnieć musi tak jak jest:
http://www.youtube.com/watch?v=r4JyQTk0ByU

Kartofelinder
14-09-2012, 23:37
Skoro już oglądam forumowe filmiki, to i tutaj coś napiszę ;)

W oczy rzuca się przede wszystkim...ostrość pływająca gdzieś w tą i z powrotem w tempie, w którym moje oko nie potrafi znaleźć sensu. Gdyby jeszcze się na czymś zatrzymać, pewnie można by z tego coś wyłuskać, ale niestety nic z tego. Przypomina to trochę etiudy filmowe, które oglądałem jeszcze w latach 90tych. Niby to powinno dodać artyzmu, ale wydaje na koniec warte tyle, co szafowanie bokehem w fotografii. Nic z tego nie rozumiem.

O montażu nic nie powiem, bo skoro filmik nie jest skończony, nie warto o tym gadać :)

pitersis
07-10-2012, 09:32
Zgadzam się w pełni z przedmówcą, ktoś za bardzo ten film chciał "przy bajerować" ( co mu kompletnie nie wyszło) a zapomniał trochę o pokazaniu tego co w nim ważne czyli biżuterii. Co prawda jest jej dużo ale dużo to nie znaczy dobrze. Rodzajów biżuterii jest za zbyt dużo pokazane w zbyt krótkim czasie. Nie można się skupić ani na jej wyglądzie ani na jej szczegółach. Autor chyba zapomniał że nie robi filmiku akcji... tylko prezentuje towar jakim jest biżuteria i jej piękno.

fafniak
07-10-2012, 10:38
Przyznaję wam częściowo rację - montaż jest jaki jest i ciężko będzie go poprawić bo 2 pady systemu skutecznie "ulotniły" projekt
Może zbyt dynamiczne, może zbyt dużo .... z drugiej strony mam opinie że jest dynamicznie dobrze bo nie za długo.... i jak tu wszystkim dogodzić ?
Operowanie ostrością to jeden z podstawowych elementów pracy operatorskiej i jak pooglądacie sobie "modowe" produkcje - tam czasem jest jeszcze bardziej "pływająco" ;)
Nie było moim zamiarem opowiadanie o kilku konkretnych produktach - miał być przekrój tego co jest robione.
Brak czasu dobija, ale prawdopodobnie będziemy robili najprostsze formy pokazujące 3 produkty w sposób kompleksowy - tym moze trafię także w wasze gusta :)

Ale żeby nie było że zachowuje się jak .............................. - tak, mi to się już też nie podoba :D

Qben
09-11-2012, 23:05
chyba trochę za dużo efektów:P

A_S_T_O_R
12-11-2012, 14:06
Mi się właśnie ta dynamika podoba, ale o gustach się nie dyskutuje.

aikidudi
14-11-2012, 18:45
za poprzednikami, filmik jest zbyt dynaminczny by oko mogło się choc na chwilę skupić. wygląda jakbyś się speszył bo czas ograniczony i chcesz wszystko upchać. Wolałbym pokazanie 5 sztuk bizuterii ale z dobrym detalem i na chwilę s t o p by oko mogło choć zerknąć na tą biżuterię bo tak to można oczopląsu dostać Po za tym jakościowo jak na mój gust b.dobrze. Pomysł niezły wykonanie trochę kuleje.

fafniak
14-11-2012, 19:11
chyba trochę za dużo efektów:P
efektów ?
są 3 efekty :
- przenikanie
- "błysk flesza" - to trzeba było zrobic elektronicznie bo apraty bardzo źle reagują na błysk
- 1 raz flara


aikidudi - może jest zbyt dynamiczny... ale muzyka podyktowała trochę dynamikę szczególnie w 2 częsci

aikidudi
14-11-2012, 19:16
nie masz innej muzyki, którą mógłbyś wykorzystać w filmiku? ;)

fafniak
14-11-2012, 19:35
to nie ma już znaczenia - etap zamknięty. A muzyki nei bierze sie ot tak strzelając palcami :) Ta mi pasowała - kumpel podesłał mi kilka swoich kawałków

A swoją drogą... dziwna prawidłowość - większość narzekających na brak możliwości przyjrzenia się to... fotograficy :D - chcieliby odbitke i piksel po pikselu detal analizować ;)

aikidudi
14-11-2012, 19:43
to nie ma już znaczenia - etap zamknięty. A muzyki nei bierze sie ot tak strzelając palcami :) Ta mi pasowała - kumpel podesłał mi kilka swoich kawałków

A swoją drogą... dziwna prawidłowość - większość narzekających na brak możliwości przyjrzenia się to... fotograficy :D - chcieliby odbitke i piksel po pikselu detal analizować ;)

e tam, to nie o to chodzi. Chciałem obejrzeć biżuterie i niestety nie zdążyłem... ;)

fafniak
14-11-2012, 20:31
To wpadnij na bloga - tam są zdjecia :D

esener
22-11-2012, 15:08
Bardzo fajnie i sprawnie "płynie", tylko jak na moje oko ciut za dużo błysków, oczy odpadają :D