Radosso
01-06-2012, 23:09
Cześć :)
Mam taki problem bo zalałem black berry 9700 ale udało mi się zgrać jeszcze programem dołączonym do telefonu zgrać kontakty. Niestety są one w formacie *.msg a ja potrzebuje je w formacie vcard by zgrać je na kartę i używać w Noki...
Ściągnąłem ten program: http://www.syspc.org/msg-to-vcard.html ale jest płatny a demem mogę zmienieć tylko 1 kontakt na raz.
Czy jesteście mi w stanie pomóc?
Dzięki :)
Mam taki problem bo zalałem black berry 9700 ale udało mi się zgrać jeszcze programem dołączonym do telefonu zgrać kontakty. Niestety są one w formacie *.msg a ja potrzebuje je w formacie vcard by zgrać je na kartę i używać w Noki...
Ściągnąłem ten program: http://www.syspc.org/msg-to-vcard.html ale jest płatny a demem mogę zmienieć tylko 1 kontakt na raz.
Czy jesteście mi w stanie pomóc?
Dzięki :)