PDA

Zobacz pełną wersję : Kontakty z BB w formacie *.msg przerobić na *.vcard



Radosso
01-06-2012, 23:09
Cześć :)

Mam taki problem bo zalałem black berry 9700 ale udało mi się zgrać jeszcze programem dołączonym do telefonu zgrać kontakty. Niestety są one w formacie *.msg a ja potrzebuje je w formacie vcard by zgrać je na kartę i używać w Noki...
Ściągnąłem ten program: http://www.syspc.org/msg-to-vcard.html ale jest płatny a demem mogę zmienieć tylko 1 kontakt na raz.

Czy jesteście mi w stanie pomóc?

Dzięki :)

RobertMiernik
01-06-2012, 23:13
Jesteśmy w stanie:

https://www.google.pl/search?q=msg+to+vcard

Radosso
01-06-2012, 23:26
tak nie działa. Nie znalazłem wśród tego programu który by to zrobił i nie był w wersji trial. Czy przerabiałeś osobiście ten temat?

Jacek_Z
01-06-2012, 23:36
Dasz radę kontakty z BB wgrać do MS Outlook ? MS outlook to chyba najlepszy pośrednik między telefonami z różnymi systemami i bez nich ;) (nie wiem jak iOS, nie interesował mnie apple)

Radosso
01-06-2012, 23:38
mam to w outlooku tylko że i co teraz :)

Gomad
01-06-2012, 23:47
mam to w outlooku tylko że i co teraz :)

nie wiem czy dobrze pamietam,ale w nokia PC suit czy jak to tam było nie ma opcji importu z outlooka?

Jacek_Z
02-06-2012, 00:01
nie wiem czy dobrze pamietam,ale w nokia PC suit czy jak to tam było nie ma opcji importu z outlooka?Ma.
Zainstaluj na kompie Nokia PC suite i dasz radę synchronizować telefon z MS Outlook

Radosso
02-06-2012, 01:00
Ave Panowie. Jak zwykle mnie nie zostawiliście z problemem. Dzięki za pomoc.

akustyk
24-08-2017, 10:18
a popatrzyles w ogole jak ten plik msg wyglada? bo moze to jest zwykly tekst i wszystkie informacje mozna najzwyczajniej odczytac organoleptycznie (patrzalkami wbudowanymi)

notdot
24-08-2017, 21:40
Wątek z 2012 roku