PDA

Zobacz pełną wersję : Jaki kabel przewód?



szifo
01-06-2012, 08:39
Witam na początek szanownych forumowiczów.
Jak w tytule, nie wiem jakim kablem najlepiej połączyć Nikona D90 z lampą Metz 50?
Proszę o radę?

Jacek S.
01-06-2012, 10:38
Na jaką odległość potrzebujesz tego połączenia?

szifo
01-06-2012, 19:46
Lampa będzie na brackietie czyli max.50cm.

Jacek_Z
01-06-2012, 23:04
Nikon SC-17

szifo
02-06-2012, 08:35
Podziękował