PDA

Zobacz pełną wersję : Co to za robal?



Umbra
30-05-2012, 20:34
Znalazłem takie coś w domu:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img838.imageshack.us/img838/4793/dsc1121g.jpg)

Sorry za jakość zdjęcia. Myślę, że mimo wszystko można rozpoznać tego potwora.

Jarek78
30-05-2012, 20:38
Straszyk.... pełno tego teraz na łące..:)