m3
30-05-2012, 11:09
Witam,
czy tylko ja mam problem z zalogowaniem się do serwisu flickr za pomocą konta facebook?
Wczoraj próbowałem i wyskakiwał komunikat "Sorry, there was an error. Please sign in again with the same account or a different one.", myślałem że to chwilowe ale dzisiaj nadal to samo. Tylko ja tak mam czy to raczej jakiś globalny problem?
czy tylko ja mam problem z zalogowaniem się do serwisu flickr za pomocą konta facebook?
Wczoraj próbowałem i wyskakiwał komunikat "Sorry, there was an error. Please sign in again with the same account or a different one.", myślałem że to chwilowe ale dzisiaj nadal to samo. Tylko ja tak mam czy to raczej jakiś globalny problem?