PDA

Zobacz pełną wersję : Prezent dla fotografa



militarius
27-05-2012, 14:07
Witam.
Zbliżają się urodziny mojej znajomej, z którą współpracuję fotograficznie (niestety kanonier).
Zastanawiam się co mógłbym jej sprezentować... Na pewno coś ciekawego i przydatnego, a zarazem nietypowego :)
Myślałem nad bonem do studia na kilka godzin albo kubek-obiektyw, jakich wiele na allegro. Budżet niewielki, bo 150-200 zł max.
Doradzicie coś, nikoniarze? :)

sokolnik
27-05-2012, 14:11
kup jej kolczyki :)

militarius
27-05-2012, 14:12
zbyt pospolite :)

RobertMiernik
27-05-2012, 14:15
Jeśli lubi fotografować, to bon do studia będzie super pomysłem, jeśli jeszcze nie była w studiu to za 200 zł powinno się udać załatwić 2-3 godziny i pół godziny-godzinę podstawowego przeszkolenia/zapoznania z modyfikatorami i pracą w studio.

Fajny pomysł.


P.S. Jako bonus możesz dorzucić modela aktowego - może odkryjesz swoje nowe powołanie? ;>

sokolnik
27-05-2012, 14:21
zbyt pospolite :)

zabierz ją do SPA... jakiś masaż, kąpiel w jakiś olejkach albo w błocie
może być przyjemnie, oczywiście razem się tam pluskajcie :P
o ile znajdziesz SPA za 200 zł

mini21
27-05-2012, 14:25
Może termos w kształcie L-ki?

Motorniczy
27-05-2012, 14:40
zbyt pospolite :)

ale zdobedziesz ja :)

mini21
27-05-2012, 14:53
Może tu coś znajdziesz:
http://photojojo.com/store/

Jest sporo fajnych rzeczy :)

militarius
27-05-2012, 14:59
Jeśli lubi fotografować, to bon do studia będzie super pomysłem, jeśli jeszcze nie była w studiu to za 200 zł powinno się udać załatwić 2-3 godziny i pół godziny-godzinę podstawowego przeszkolenia/zapoznania z modyfikatorami i pracą w studio.

Była, ale dawno i niezbyt ją to zainteresowało :) chcę to zmienić. Właśnie pierwsze co przyszło mi do głowy to taki bon.


Może termos w kształcie L-ki?

Myślałem o tym :) ale czekam, może ktoś coś innego podrzuci :)


ale zdobedziesz ja :)

Niestety, za późno :-x


Może tu coś znajdziesz:
http://photojojo.com/store/

Jest sporo fajnych rzeczy :)

Obejrzę, ale muszę załatwić to w tydzień :)


Dzięki za odpowiedzi, czekam na więcej :)

Michał Jędrak
27-05-2012, 15:02
Kup jej kartę pamięci :-)

militarius
27-05-2012, 15:03
Ma, dużo, duże i różne :)

EDIT:

myślałem też o jakimś ciekawym pasku do aparatu z asortymentu http://www.a-lab.pl/

mini21
27-05-2012, 15:19
Antyzapominacz (http://allegro.pl/promocja-antyzapominacz-secu4bags-alarm-mobilny-i2354626718.html)?

A tak bardziej na serio - ja bym się ucieszył z jakiegoś fajnego paska np.: REPORTER PRO RS

militarius
27-05-2012, 15:22
Myślałem o pasku poważnie, bo teraz będzie miała do obskoczenia ślub na 2 puszki i mógłby się jej przydać fajny pasek reporterski do nich, ale nie wiem czy za 150-200 zł kupię dobry i bezpieczny.

mini21
27-05-2012, 15:54
Czytałem w którymś z czasopism recenzję tego paska:
http://allegro.pl/reporter-duoz-pasek-reporterski-na-2-korpusy-i2355463577.html
i opinie były dość pozytywne.
Oczywiście, ma swoje wady względem droższego odpowiednika, ale były to raczej kosmetyczne sprawy.

Tu jest jeszcze tańsza wersja:
http://allegro.pl/double-strap-podwojny-pasek-na-dwa-aparaty-i2360824966.html
+ recenzja na Optycznych. (http://www.optyczne.pl/3473-nowo%C5%9B%C4%87-Quick_Strap__Quick_Strap_Kit_i_Double_Strap.html)

mateo912
27-05-2012, 19:59
Czytałem w którymś z czasopism recenzję tego paska:
http://allegro.pl/reporter-duoz-pasek-reporterski-na-2-korpusy-i2355463577.html
i opinie były dość pozytywne.
Oczywiście, ma swoje wady względem droższego odpowiednika, ale były to raczej kosmetyczne sprawy.

Tu jest jeszcze tańsza wersja:
http://allegro.pl/double-strap-podwojny-pasek-na-dwa-aparaty-i2360824966.html
+ recenzja na Optycznych. (http://www.optyczne.pl/3473-nowo%C5%9B%C4%87-Quick_Strap__Quick_Strap_Kit_i_Double_Strap.html)

http://allegro.pl/double-strap-podwojny-pasek-na-dwa-aparaty-i2360824966.html mam ten pasek, bardzo dobry polecam ;)

kowazis
27-05-2012, 20:34
ja bym kupił tort w kształcie aparatu ;) nie wiem może mój pomysł Ci się spodoba ;)
chociaż nie zostanie jej to na długo.. bo zaraz zje !

andrzej_laskowski
27-05-2012, 20:51
Sorry, ale to bardzo proste.
Jeśli to normalna kobieta zamów jej z poczty kwiatowej bukiet czerwonych róż.
Dołącz liścik bez adresata i nigdy, przenigdy w życiu się z tym nikomu nie wygadaj.
Nic tak nie działa na kobiece zmysły i wyobraźnię (nie licząc diamentów, ale w 200zł się mozesz nie zmieścić) jak nieznajomy, tajemniczy wielbiciel.
Będzie miała radochę jak dziecko. Wierz mi sprawdzone wiele razy.

militarius
27-05-2012, 20:54
jest to jakiś pomysł :) tymczasem jestem na etapie wykupowania bonu do fajnego studia na 4h za 150 zł :)

hydra_nt
28-05-2012, 15:08
Kup jej kartę pamięci :-)

A format nie wstarczy ?