PDA

Zobacz pełną wersję : PAIN-t-ball



qcheese
27-05-2012, 03:36
Gra ktoś z Was może w okolicach Katowic? 3 lata mi leży... marker w szafie i się kurzy, znajomi już posprzedawali, tylko ja nie dorosłem i jeszcze chciałbym pograć i kilka siniaków narobić (komuś lub sobie). Moje 33 lata i te 3 lata przerwy weźcie też pod uwagę - mogę strzelać do swoich po takiej przerwie... ;)

ekonet
27-05-2012, 09:29
Ciekawa modyfikacja nazwy (tytuł). ;)

Paradiso Perduto
27-05-2012, 09:46
szkoda że z Katowic - w Krakowie sam chętnie bym pobiegał ;-)


btw: był ktoś w Hotelu Forum?

qcheese
27-05-2012, 21:36
Ciekawa modyfikacja nazwy (tytuł). ;)

Po pierwszej wymianie "ognia" (szczególnie po oberwaniu w plecy lub wewnętrzną stronę uda) dla większości ludzi, z którymi grałem, skojarzenie było oczywiste ;)

RobertMiernik
27-05-2012, 22:01
Katowice jak Katowice, ale gdyby jacyś chętni z Rzeszowa byli to zapraszam na PM ;]

kowazis
28-05-2012, 01:04
Kędzierzyn-Koźle wcale nie tak odległe Katowice... w sumie 4 lata doświadczenia w CS'ie :D hahaha :) chociaż to nei to samo :)

qcheese
28-05-2012, 13:58
Kędzierzyn-Koźle w cale nie tak odległe Katowice... w sumie 4 lata doświadczenia w CS'ie :D hahaha :) chociaż to nei to samo :)

No to lepiej w CSa zagrać przy tej odległości ;)