Zobacz pełną wersję : Spodnie "fotograficzne"
neverhood
26-05-2012, 20:34
Poleci ktos spodnie do zdjec plenerowych (sesje slubne) Wzmacniane kolana i siedzisko. Szukam jakiejs sprawdzonej firmy.
eristoff
26-05-2012, 22:27
może nie fotograficzne a trekkingowe , najlepsze z jakimi miałem do czynienia barensty fjallraven
http://allegro.pl/meskie-spodnie-barents-trousers-fjallraven-i2316307266.html
ogólnie firma z bajki :d
Ja mam zwykłe bojówki z bawełny, jakieś podróby spodni US Army. Mają wzmocnione siedzisko i kolana. wzmocnione na tyle, że przez kilka lat intensywnej jazzdy na rowerze, nie przetarłem ich na tyłku, gdzie w przypadku innych spodni wystarczał rok, góra półtora. Kosztowały poniżej stówy.
RobertMiernik
26-05-2012, 23:04
Na kolana najlepiej się sprawdzają zwykłe ogrodnicze nakolanniki, w każdym Obi do dostania.
Ale to dość drastyczne rozwiązanie, ja do paintballa używam. Naprawdę robiąc zdjęcia tak szalejesz?
Rafał_Sz
26-05-2012, 23:04
Bardzo porządne ciuchy: http://www.beargryllsstore.com/buy/men/trousers/?DisplayProductList=true
Bardzo porządne ciuchy: http://www.beargryllsstore.com/buy/men/trousers/?DisplayProductList=true
Oby nie tak jak noże sygnowane jego nazwiskiem, rozpadające się od samego patrzenia. ;)
neverhood
26-05-2012, 23:55
Ale to dość drastyczne rozwiązanie, ja do paintballa używam. Naprawdę robiąc zdjęcia tak szalejesz?
Bede mial plener w powiedzmy podmoklym terenie. A tak serio chodzi mi o to ze czasem trzeba kleknac a tu nagle niemila niespodzianka i kolana mokre. Dlatego szukam.
może nie fotograficzne a trekkingowe , najlepsze z jakimi miałem do czynienia barensty fjallraven
http://allegro.pl/meskie-spodnie-barents-trousers-fjallraven-i2316307266.html
ogólnie firma z bajki :d
Jakby co, to tutaj są tańsze: http://sklep.arizzon.com/spodnie/1067-spodnie-barents-fjallraven.html
Ja polecam te. Używając ich do pracy 5 razy w tyg wytrzymują mi koło roku. Kolana naprawdę bardzo ciężko zedrzeć i materiał odpowiednio gruby, są też bardzo wygodne. Także za taką cenę polecam jak najbardziej. Z tego co się orientuje są 3 wersje kolorystyczne (brązowe z pomarańczowym, niebieskie z czarnym i szare z czarnym). Kieszeni również jest mnóstwo na jakieś drobiazgi i większe rzeczy.
http://allegro.pl/spodnie-robocze-monterskie-orion-wysoka-jakosc-52-i2307903457.html
Ja polecam te. Używając ich do pracy 5 razy w tyg wytrzymują mi koło roku. Kolana naprawdę bardzo ciężko zedrzeć i materiał odpowiednio gruby, są też bardzo wygodne. Także za taką cenę polecam jak najbardziej. Z tego co się orientuje są 3 wersje kolorystyczne (brązowe z pomarańczowym, niebieskie z czarnym i szare z czarnym). Kieszeni również jest mnóstwo na jakieś drobiazgi i większe rzeczy.
http://allegro.pl/spodnie-robocze-monterskie-orion-wysoka-jakosc-52-i2307903457.html
I do takich spodni, juz nie potrzeba plecaka/torby na sprzet. Ma tyle kieszone ze idzie upchnac prawie wszystko :)
To ja się podepnę ;)
A ma kto rozeznanie w kamizelkach? Tylko nie typu "bojowego" z kieszeniami na plecach.
Jesli chodzi o spodnie, to bardzo polecam te: http://www.511tactical.com/All-Products/Pants/Tactical-Pants/511-Tactical-Pants-Mens-Cotton.html
Solidne płótno bawełniane, wzmocnienia gdzie trzeba, dużo pojemnych kieszeni (do przednich wchodzi spokojnie 70-300VR).
Do tego wyglądają całkiem dobrze :)
To ja się podepnę ;)
A ma kto rozeznanie w kamizelkach? Tylko nie typu "bojowego" z kieszeniami na plecach.
Ja zakupiłem kiedyś z tej firmy http://www.bushmanwear.com/
Niestety przeglądam katalog i nie widzę już w ofercie na 2012r... To bardzo niedobrze bo kamizelka świetna!
Spodenki jak widzę też mają zacne.
neverhood
28-05-2012, 14:14
A czy ktos uzywal spodni firmy MILO (http://milo.pl)
firmy MILO (http://milo.pl)
Ja mam Milo Nevada, ale do chodzenia po górach. Ogólnie polecam, ale są dość delikatne (nie są pancerne).
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.