PDA

Zobacz pełną wersję : Nawigacja do 400 złotych



Jolania
26-05-2012, 11:39
Na pewno wasze doświadczenie w używaniu nawigacji i znajomość kryteriów pomocnych w jej wyborze pozwoli Wam coś mi doradzić w kwocie powiedzmy do 400 złotych.

zuto
26-05-2012, 14:35
Co prawda ten wątek jest mocno ukierunkowany na AutoMapę (przynajmniej tematem), ale może trochę Ci pomoże w wyborze:
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=197429&page=5

sokolnik
26-05-2012, 21:35
ja polecam TOM-TOMa, fajny sprzęt, mapy TELEATLAS, ciekawe funkcję...przyjemny interfejs, głośny dźwięk, łatwy w montażu uchwyt.
aktualnie jeżdżę na mapie z telefonu nokia, aktualna, dobra i co najważniejsze - gada, połączenie z internetem wymagane, minimalne zużycie, ja mam pakiet i nie narzekam :)
automape korzystałem jak PH w mancie, cienko... gdzieś trafić w dokładny adres strasznie...wolny gps. trzeba kupić dobre urządzenie i dobre mapy. Europy, Polski...