PDA

Zobacz pełną wersję : Pytanko o Google Play



Strus
24-05-2012, 16:37
Zakupiłem Poweramp'a i i po kilku dniach krzyczy że Nie można zweryfikować licencji. Mam opcję wysłania maila ale muszę podać numer zamówienia. Niestety nie mam maila z owym numerem. Jak mogę to sprawdzić ?

mini21
24-05-2012, 17:09
hmm, dziwna sprawa.
Masz włączoną synchronizację kont w telefonie?
A na stronie google play jak to wygląda?

Strus
24-05-2012, 17:13
Nie mam telefonu. To tabletu dotyczy. Na stronce sklepu mam po prostu zakupione aplikacje i nic poza tym nie widzę :(

Żeby zaraz nie było... Unlockera oczywiście mam i pełna wersja działała przez kilka dni

Strus
24-05-2012, 17:41
Problem rozwiązany. Można zamknąć

costi
24-05-2012, 22:09
A jak, tak na przyszłość?

Strus
25-05-2012, 00:38
jako że ja raczkuję z Andkiem i to bardziej z koniecznosci niz z chęci to nie wszystko jest dla mnie oczywiste. Zacząłem grzebać w programach i znalazłem opcję czyszczenia danych czy cuś takiego. Wyczysciłem dane Poweramp'a i wróciło do normy

nelchael
25-05-2012, 02:02
pewnie jak zwykle przy gmailu trzeba wejść we właściwości konta dwuetapowego i wskazać nazwę po czyk podać kod jakiś tam :)