Zobacz pełną wersję : Pytanko o Google Play
Zakupiłem Poweramp'a i i po kilku dniach krzyczy że Nie można zweryfikować licencji. Mam opcję wysłania maila ale muszę podać numer zamówienia. Niestety nie mam maila z owym numerem. Jak mogę to sprawdzić ?
hmm, dziwna sprawa.
Masz włączoną synchronizację kont w telefonie?
A na stronie google play jak to wygląda?
Nie mam telefonu. To tabletu dotyczy. Na stronce sklepu mam po prostu zakupione aplikacje i nic poza tym nie widzę :(
Żeby zaraz nie było... Unlockera oczywiście mam i pełna wersja działała przez kilka dni
Problem rozwiązany. Można zamknąć
A jak, tak na przyszłość?
jako że ja raczkuję z Andkiem i to bardziej z koniecznosci niz z chęci to nie wszystko jest dla mnie oczywiste. Zacząłem grzebać w programach i znalazłem opcję czyszczenia danych czy cuś takiego. Wyczysciłem dane Poweramp'a i wróciło do normy
nelchael
25-05-2012, 02:02
pewnie jak zwykle przy gmailu trzeba wejść we właściwości konta dwuetapowego i wskazać nazwę po czyk podać kod jakiś tam :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.