PDA

Zobacz pełną wersję : Nokia 808 PureView - koniec świata ?



Goku
23-05-2012, 23:43
Telefon komórkowy o lepszych możliwościach fotograficznych i filmowych niż większość kompaktów?
Nokia 808 PureView!
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8g7wct1hTRo
Film naprawdę robi wrażenie.

Wyśmiewanie aparatów w telefonach i mówienie że nigdy nie będą dobre bo się po prostu fizycznie nie da chyba musi się skończyć. Nigdy nadchodzi :)

Epistofeles
24-05-2012, 00:01
zaczynam wierzyć, że ten telefonik naprawde będzie w stanie wypluwać dobre zdjęcia :)

d5000
24-05-2012, 00:01
Sa bardzo podnieceni na tym filmie ;)

ziever
24-05-2012, 00:04
Nokia chwyta się 41 Mpix brzytwy :) a w następnym modelu to już 82Mpix będzie?
a kiedyś telefon miał dzwonić...

Epistofeles
24-05-2012, 00:07
Nokia chwyta się 41 Mpix brzytwy :) a w następnym modelu to już 82Mpix będzie?
a kiedyś telefon miał dzwonić...

słyszałem plotę, że będzie możliwość dzwonienia :D

GL
24-05-2012, 00:11
A ja bym wolał żeby Nokia się nie zawieszała, nie wyłączała sama z siebie, nie gubiła ciągle zasięgu i miała baterię której nie trzeba codziennie ładować...

pastwisko
24-05-2012, 00:50
A ja bym wolał żeby Nokia się nie zawieszała, nie wyłączała sama z siebie

tak, to by było naprawdę miłe :D

Mekano
24-05-2012, 00:52
Nokia 808 PureView!
O matko, Ameryke odkryles dopiero teraz? ale refleks, przeciez to bylo wiadomo w lutym bodajze..
Dla cioci na imieniny pewnie wymarzona zabawka udajaca aparat.. :)

pastwisko
24-05-2012, 00:58
Dla cioci na imieniny pewnie wymarzona zabawka udajaca aparat.. :)

Ale czemu udająca? Bo jest w telefonie, bo nie ma wymiennych obiektywów?

Robi zdjęcia? Robi.

Mekano
24-05-2012, 01:10
Ale czemu udająca? Bo jest w telefonie, bo nie ma wymiennych obiektywów?

Robi zdjęcia? Robi.

No bo to nie wiadomo czy to telefon, czy aparat..

http://www.flickr.com/photos/54786564@N04/7118154023/sizes/k/in/photostream/
http://www.flickr.com/photos/nokiaofficial/6818179126/sizes/o/in/photostream/

Moze z lustrzanek przerzucimy sie na telefon? Wszystko dazy do miniaturyzacji.. :)
Taka jakosc to raczej nie dla mnie..chocby miala i 100 mpix :) ale ciocia byla by pewnie zadowolona haha
ale za to maly obrazek po zmniejszeniu, jest na przyzwoitym poziomie.

Goku
24-05-2012, 01:33
O matko, Ameryke odkryles dopiero teraz? ale refleks, przeciez to bylo wiadomo w lutym
Było wiadomo ale to tylko gadanie. A tu widać jak sprawuje się w praktyce filmując w jakości 1080p.


Moze z lustrzanek przerzucimy sie na telefon? Wszystko dazy do miniaturyzacji..
Akurat ta nokia ma nawet całkiem sporych rozmiarów matrycę ( jak na tak małe urządzonko ).


No bo to nie wiadomo czy to telefon, czy aparat..
Do żadnych obecnych 'telefonów' nie pasuje to określenie. Te > 1000zł mają wszystko co ma normalny komputer, a do tego sporo więcej. Można sobie np: podłączyć monitor po hdmi, klawiaturę i myszkę po BT i pracować jak na normalnym komputerze. Do tego aparaty, filmy, GPS ...

shaolin
24-05-2012, 05:03
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?p=2743466

Niech ktos to zmerdzuje ;)