PDA

Zobacz pełną wersję : Głosujemy na Asię!



Czornyj
23-05-2012, 19:22
http://www.notjustfashion.net/eng/photographer-joanna-kustra-final/

barracuda
23-05-2012, 19:25
A to już kiedyś nie głosowaliśmy? Mam wrażenie, że oddawałem głos na te zdjęcia wcześniej.

bahuone
23-05-2012, 19:27
Jakbym mogl to bym "lajknal" kilka razy, tak czy siak ode mnie glos poszedl ! Zycze powodzenia :)

e: barracuda to jest chyba drugi etap konkursu !

Czornyj
23-05-2012, 19:28
Głosowaliśmy, udało się wygrać eliminacje - teraz czas na FINAŁ!!!

jurek1906
23-05-2012, 19:28
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=207956
chyba już jest :).

Czornyj
23-05-2012, 19:34
Ale nie zaszkodzi też wspomnieć w cafe - tu jest większa oglądalność ;)

grudzinsky
23-05-2012, 19:36
Ale nie zaszkodzi też wspomnieć w cafe - tu jest większa oglądalność ;)

no wlasnie w cafe jest juz watek zlozony...jeden wystarczy

Czornyj
23-05-2012, 19:40
no wlasnie w cafe jest juz watek zlozony...jeden wystarczy

O przepraszam najmocniej - taki tu ruch że nie zauważyłem :D

ekonet
23-05-2012, 19:49
Marcin, kurde, POBUDKA! ;)

swider
23-05-2012, 21:09
No to skoro już jest jeden wątek, ten można zamknąć… a drugi podbić. ;)