Zobacz pełną wersję : Głosujemy na Asię!
http://www.notjustfashion.net/eng/photographer-joanna-kustra-final/
barracuda
23-05-2012, 19:25
A to już kiedyś nie głosowaliśmy? Mam wrażenie, że oddawałem głos na te zdjęcia wcześniej.
Jakbym mogl to bym "lajknal" kilka razy, tak czy siak ode mnie glos poszedl ! Zycze powodzenia :)
e: barracuda to jest chyba drugi etap konkursu !
Głosowaliśmy, udało się wygrać eliminacje - teraz czas na FINAŁ!!!
jurek1906
23-05-2012, 19:28
http://forum.nikoniarze.pl/showthread.php?t=207956
chyba już jest :).
Ale nie zaszkodzi też wspomnieć w cafe - tu jest większa oglądalność ;)
grudzinsky
23-05-2012, 19:36
Ale nie zaszkodzi też wspomnieć w cafe - tu jest większa oglądalność ;)
no wlasnie w cafe jest juz watek zlozony...jeden wystarczy
no wlasnie w cafe jest juz watek zlozony...jeden wystarczy
O przepraszam najmocniej - taki tu ruch że nie zauważyłem :D
Marcin, kurde, POBUDKA! ;)
No to skoro już jest jeden wątek, ten można zamknąć… a drugi podbić. ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.