Zobacz pełną wersję : D700-Maksymalny rozmiar odbitki
Witam,
Jak duży wydruk/odbitkę mozna uzyskać z matrycy D700? Chodzi mi o portret studyjny w dobrej jakości. Lepiej drukować na ploterze czy np. naświetlać lambdą w Profilabie? Do tej pory nie wychodziłem poza format A3 stąd moje pytania.
D_chriss
23-05-2012, 18:26
Spokojnie możesz robić 70x100 a nawet i więcej.
Kiedyś z D70, który miał matryce 6 robiłem kalendarz jednostronicowy. Zdjęcie było na nim 60x80. Wyglądało ok.
Chyba lepiej naświetlać na labie ale powiem szczerze, że jestem pozytywnie zaskoczony jakością z plotera. Puściłem w zeszłym tygodniu zdjęcie znajomych z 12 megowego kompaktu format 50x75. Spokojnie dało rade i co ciekawe kolory takie jakie widziałem na monitorze. Papier Canon, ploter chyba też z tego co wiem.
Żyleta do 60x40, ale 60x90 i więcej też bardzo ładnie wyjdzie.
Plotery Canon iPF6300/8300, Epson SP7900/9900 wciągają Lambdę nosem.
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.