Marti2
23-05-2012, 16:41
Cześć,
Czwórka pięknych kocich maluchów szuka domu. Aktualnie mają równo 3 tygodnie i wskazane jest aby przebywały z mamą przez kolejnych 4-5 tygodni.
Kotki są piękne (po mamie :) tata nieznany), zdrowe i coraz lepiej radzą sobie z chodzeniem, zaczynają się bawić i kontaktować ze światem zewnętrznym :)
Zdjęcia kotków dostępne są tutaj: https://picasaweb.google.com/116649276891426377013/Kotki . Jak powstaną nowe będzie ich więcej.
W miocie znajdują się 3 samiczki (łaciate) i 2 samczyków (czarny i szary). Jedna z samiczek znalazła już chętnego, nie wiadomo jeszcze która, gdyż wybór nastąpi w piątek.
Jeżeli ktoś z Was lub Waszych znajomych zastanawiał się nad przygarnięciem kotka/ów, to druga taka okazja może się szybko nie powtórzyć, więc zachęcam do skorzystania :D
Maluchy można zobaczyć osobiście w Nowej Iwicznej (przy granicy z Warszawą).
Przekażcie proszę wiadomość dalej, jeżeli znacie potencjalnych chętnych.
Pozdrawiam,
Marta
Czwórka pięknych kocich maluchów szuka domu. Aktualnie mają równo 3 tygodnie i wskazane jest aby przebywały z mamą przez kolejnych 4-5 tygodni.
Kotki są piękne (po mamie :) tata nieznany), zdrowe i coraz lepiej radzą sobie z chodzeniem, zaczynają się bawić i kontaktować ze światem zewnętrznym :)
Zdjęcia kotków dostępne są tutaj: https://picasaweb.google.com/116649276891426377013/Kotki . Jak powstaną nowe będzie ich więcej.
W miocie znajdują się 3 samiczki (łaciate) i 2 samczyków (czarny i szary). Jedna z samiczek znalazła już chętnego, nie wiadomo jeszcze która, gdyż wybór nastąpi w piątek.
Jeżeli ktoś z Was lub Waszych znajomych zastanawiał się nad przygarnięciem kotka/ów, to druga taka okazja może się szybko nie powtórzyć, więc zachęcam do skorzystania :D
Maluchy można zobaczyć osobiście w Nowej Iwicznej (przy granicy z Warszawą).
Przekażcie proszę wiadomość dalej, jeżeli znacie potencjalnych chętnych.
Pozdrawiam,
Marta