PDA

Zobacz pełną wersję : Leica »Edition Hermès«



silver56
23-05-2012, 00:45
http://youtu.be/LAfSfnykXfo

pastwisko
23-05-2012, 12:18
Była już kiedyś taka epoka - barok się nazywała. Charakteryzowała się przerostem formy nad treścią, aczkolwiek miała licznych zwolenników.

spiritwood
23-05-2012, 12:23
Barok barokiem, ale przynajmniej gumy (wulkanit / skóry) się nie odklejają ;)
Filmik całkiem zgrabny.

pastwisko
23-05-2012, 13:25
;)

<| MICHAŁ |>
23-05-2012, 14:42
Charakteryzowała się przerostem formy nad treścią, aczkolwiek miała licznych zwolenników.
to prawie jak niektorzy politycy :):):)


Barok barokiem, ale przynajmniej gumy (wulkanit / skóry) się nie odklejają ;)
Filmik całkiem zgrabny.
to trzeba sprawdzic po minimum 1/2 roku

artful
23-05-2012, 15:12
odklejają się, odklejają:-)

żeglarz
23-05-2012, 15:17
odklejają się, odklejają:-)

Bo ta wesja jest tylko do kredensu by cieszyć oko :D

pastwisko
23-05-2012, 15:30
Edition Krédens

żeglarz
23-05-2012, 15:54
Też ! Nie mniej kupuje człowiek więc może jednak oko !

Cichy
23-05-2012, 17:28
Ja bym tylko środkowe szkło prosił, reszta mnie nie interesuje ;)

Cichy
24-05-2012, 13:15
Dopiero teraz zauważylem, ze nie ma sanek na lampę :)

pastwisko
24-05-2012, 13:33
to wersja letnia, sanki niepotrzebne.

mirekkania
24-05-2012, 13:36
Wersja z sankami będzie biała, światłomierz będzie wyskalowany na prawidłowe naświetlenie śniegu i będzie droższa pd zwykłego Hermesa o jedyne $3 tys.

qbic
24-05-2012, 13:39
4/10 - nie podoba mi się kolor.

Cichy
24-05-2012, 17:09
http://www.leicastore.pl/LEICA_M9_P_Edition_Hermes__Serie_Limitee_Jean_Loui s_Dumas-1451.html

Trzeba się spieszyć, bo tylko 100 sztuk zrobili...

pastwisko
24-05-2012, 17:28
zadzieram kiece i lece ;)

Motorniczy
24-05-2012, 17:39
Biore ale pod warunkiem, ze mi psikna Terre d'Hermes :)

Piotr Spek
24-05-2012, 22:27
Zerknąłem na cene - i nie wiem ale chyba za dużo zer widzę - a tylko jedno piwo wypiłem :-)
No jutro to jej nie kupie, ale za jakiś czas ;-) czemu nie?

sorevell
24-05-2012, 22:34
Trzeba się spieszyć, bo tylko 100 sztuk zrobili...

I pewnie już wszystkie sprzedane...

spiritwood
26-05-2012, 21:58
No i niezawodny Steve Huff idealnie zobrazował target limitowanej serii hermesowej:


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img69.imageshack.us/img69/9194/p10101541.jpg)

źródło: Steve Huff website

doktor
26-05-2012, 23:00
No i niezawodny Steve Huff idealnie zobrazował target limitowanej serii hermesowej:
Nie sądzisz, że chodziło o ustawienie balansu bieli?