PDA

Zobacz pełną wersję : Mały, niedrogi, uszczelniony - Pentax K-30



cz4rnuch
22-05-2012, 10:21
Chyba dobra wiadomość dla fanbojów Pentaxa
http://www.optyczne.pl/4894-nowość-Pentax_K-30.html

jjj
22-05-2012, 10:37
Ciekawy design

qbic
22-05-2012, 11:02
Jedyne co mogę zarzucić Pentax_owi to brak FF w ofercie.
Zawsze robią fajny sprzęt za rozsądną kasę.

pastwisko
22-05-2012, 11:12
Jedyne co mogę zarzucić Pentax_owi to brak FF w ofercie.
Zawsze robią fajny sprzęt za rozsądną kasę.

i dlatego własnie nie maja FF ;)