Zobacz pełną wersję : Mały, niedrogi, uszczelniony - Pentax K-30
cz4rnuch
22-05-2012, 10:21
Chyba dobra wiadomość dla fanbojów Pentaxa
http://www.optyczne.pl/4894-nowość-Pentax_K-30.html
Jedyne co mogę zarzucić Pentax_owi to brak FF w ofercie.
Zawsze robią fajny sprzęt za rozsądną kasę.
pastwisko
22-05-2012, 11:12
Jedyne co mogę zarzucić Pentax_owi to brak FF w ofercie.
Zawsze robią fajny sprzęt za rozsądną kasę.
i dlatego własnie nie maja FF ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.