Galeriak
19-05-2012, 20:09
Witam,
chodzi mi o zdjęcia bukietów do sklepu internetowego, zależy mi również na RAW-ach więc wolałbym robić je sam, ale muszę się dosprzętowić więc co polecacie? lampy światła stałego z softbox-ami czy jednak lampy z jakimś systemem sterowania ew. fotocele? Jakiej mocy lampy i jak duże i w jakim kształcie powinny być te softbox-y?
znalazłem coś takiego i zastanawiam się czy jakby dać jeszcze jedną lampę z tyłu za ekran to by wystarczyło?
http://www.funsports.pl/softbox-4-swietlowkowy-60x60cm-4-x-swetlowka-30w.html
chodzi o mniej więcej takie zdjęcia jak np. na poczcie kwiatowej http://www.pocztakwiatowa.pl/slub/5999/1/1/kwiaciarnia.html?keywords1=&page=1
Z uwagi na różne wielkości kompozycji i ich nieregularność odrzuciłem namioty bezcieniowe.
z góry dziękuję za pomoc
chodzi mi o zdjęcia bukietów do sklepu internetowego, zależy mi również na RAW-ach więc wolałbym robić je sam, ale muszę się dosprzętowić więc co polecacie? lampy światła stałego z softbox-ami czy jednak lampy z jakimś systemem sterowania ew. fotocele? Jakiej mocy lampy i jak duże i w jakim kształcie powinny być te softbox-y?
znalazłem coś takiego i zastanawiam się czy jakby dać jeszcze jedną lampę z tyłu za ekran to by wystarczyło?
http://www.funsports.pl/softbox-4-swietlowkowy-60x60cm-4-x-swetlowka-30w.html
chodzi o mniej więcej takie zdjęcia jak np. na poczcie kwiatowej http://www.pocztakwiatowa.pl/slub/5999/1/1/kwiaciarnia.html?keywords1=&page=1
Z uwagi na różne wielkości kompozycji i ich nieregularność odrzuciłem namioty bezcieniowe.
z góry dziękuję za pomoc