PDA

Zobacz pełną wersję : Potrzebuje WASZEJ pomocy! :)



qstra
19-05-2012, 15:17
Dzieki Waszym glosom dostalam sie do finalu konkursu NOT JUST FASHION, jako jedyna Polka !!!
Teraz potrzebuje Waszego wsparcia w ostatecznym pojedynku, zwlaszcza, ze moi konkurenci maja swietne wyniki!

Wchodzcie tu klik (http://www.notjustfashion.net/eng/photographer-joanna-kustra-final/) i klikajce ''like'' i google +1.


https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/530461_439449196081764_118582944835059_1685219_131 6177614_n.jpg)

Bede wdzieczna za wszystkie klikniecia i puszczenie wiadomosci dalej w swiat!!! :)

Pozdrawiam

Joanna

Boryszuk
19-05-2012, 15:20
Zdielano :)

pit.
19-05-2012, 15:24
powodzenia :)

RobertMiernik
19-05-2012, 16:53
Druga runda też będzie nasza! ;>

Trzymam kciuki

qualin
19-05-2012, 18:00
klikniete :)

credka
19-05-2012, 20:35
Już teraz gratuluję! Brawo za taki sukces!

Majek
20-05-2012, 12:40
Ja też lajkit. Powodzonka. Zdjęcia zasługują na wyróżnienie.

mirtius
20-05-2012, 16:17
Lubię to :D udostępniłem, powodzenia w konkursie :)

KaleidoStar
21-05-2012, 12:23
Zrobione of kors :D

qstra
21-05-2012, 12:46
Dzieki dzieki dzieki!

darko
21-05-2012, 13:44
Ode mnie też zalajkowane ;)

KaleidoStar
21-05-2012, 15:19
Widzę, że moi znajomi udostępniają link dalej :)

qstra
21-05-2012, 16:21
Fantastycznie! Dziekuje pieknie za kazdy glos!!!

A w miedzyczasie zapraszam do klikania, wlasnie ruszyla moja nowiutka strona: Joanna Kustra (http://www.joannakustra.com)

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img208.imageshack.us/img208/497/newwebsitea.jpg)

Pozdrawiam!

GeparD
21-05-2012, 16:24
swietne zdjecia! like i plusik polecial!

qstra
21-05-2012, 22:01
Wielkie dzieki!:)

Psychotrop
21-05-2012, 22:02
także poszło ;)

Seeker
22-05-2012, 10:20
Ładne zdjęcia. Szczególnie dbałość o realizację i subtelne światło.

"Like" nie widzę, ale to drugie klikłem ;)

sote
22-05-2012, 11:03
tez sie dorzucilem :) a co! :)

Robert_P
22-05-2012, 13:25
Gratulacje !

KS
22-05-2012, 15:45
Klik poszedł! :)

Greg77
22-05-2012, 16:42
zrobione;)

qstra
23-05-2012, 15:13
dzieki wielkie! :)

swider
23-05-2012, 21:09
To pyk… i do góry. ;)

FajaR
23-05-2012, 21:17
Sztuka w górę :)

mypod
23-05-2012, 22:50
klik++ ;)

Świetne zdjecia :)

Anar
24-05-2012, 03:19
informacja do absolwentów EAF też poszła w świat :)

Locter
24-05-2012, 03:57
Grzechem byłoby nie "lajknąć" ;)

dzejms
24-05-2012, 07:13
Zalajkowane.

hddk
24-05-2012, 07:40
Ja także dałem like

Badyl81
24-05-2012, 08:13
Aż konto na fb założyłem, żeby lajknąć... na szczęście już hasło zapomniałem ;)

qstra
24-05-2012, 14:09
jestescie absolutnie fansastyczni! :) Obiecuje, ze sie bede rewanzowac!!!!!

grzegorzant
24-05-2012, 15:23
na to moooocno liczymy :)

qstra
28-05-2012, 19:22
Dziekuje pieknie wszystkim za kazdy glos! Zebralam w sumie prawie 1500 glosow. Niestety nie wystarczylo to zeby wejsc do pierwszej 3ki, ale wyladowalam na 4tym miejscu ;) Jestem Wam BARDZO wdzieczna za pomoc i poswiecenie mi chwilki :) Jak pisalam wczesniej, postaram sie zrewanzowac jakims ciekawym materialem :)

Majek
28-05-2012, 19:25
Mimo wszystko gratuluję czwartego miejsca. I czekam na foty ;-). W Twoim przypadku to była sama przyjemność oddać głos (mimo, że się na ogół w takie rzeczy nie bawię).