Zobacz pełną wersję : Potrzebuje WASZEJ pomocy! :)
Dzieki Waszym glosom dostalam sie do finalu konkursu NOT JUST FASHION, jako jedyna Polka !!!
Teraz potrzebuje Waszego wsparcia w ostatecznym pojedynku, zwlaszcza, ze moi konkurenci maja swietne wyniki!
Wchodzcie tu klik (http://www.notjustfashion.net/eng/photographer-joanna-kustra-final/) i klikajce ''like'' i google +1.
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/530461_439449196081764_118582944835059_1685219_131 6177614_n.jpg)
Bede wdzieczna za wszystkie klikniecia i puszczenie wiadomosci dalej w swiat!!! :)
Pozdrawiam
Joanna
Boryszuk
19-05-2012, 15:20
Zdielano :)
RobertMiernik
19-05-2012, 16:53
Druga runda też będzie nasza! ;>
Trzymam kciuki
Już teraz gratuluję! Brawo za taki sukces!
Ja też lajkit. Powodzonka. Zdjęcia zasługują na wyróżnienie.
Lubię to :D udostępniłem, powodzenia w konkursie :)
KaleidoStar
21-05-2012, 12:23
Zrobione of kors :D
Ode mnie też zalajkowane ;)
KaleidoStar
21-05-2012, 15:19
Widzę, że moi znajomi udostępniają link dalej :)
Fantastycznie! Dziekuje pieknie za kazdy glos!!!
A w miedzyczasie zapraszam do klikania, wlasnie ruszyla moja nowiutka strona: Joanna Kustra (http://www.joannakustra.com)
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://img208.imageshack.us/img208/497/newwebsitea.jpg)
Pozdrawiam!
swietne zdjecia! like i plusik polecial!
Psychotrop
21-05-2012, 22:02
także poszło ;)
Ładne zdjęcia. Szczególnie dbałość o realizację i subtelne światło.
"Like" nie widzę, ale to drugie klikłem ;)
tez sie dorzucilem :) a co! :)
Robert_P
22-05-2012, 13:25
Gratulacje !
klik++ ;)
Świetne zdjecia :)
informacja do absolwentów EAF też poszła w świat :)
Grzechem byłoby nie "lajknąć" ;)
Aż konto na fb założyłem, żeby lajknąć... na szczęście już hasło zapomniałem ;)
jestescie absolutnie fansastyczni! :) Obiecuje, ze sie bede rewanzowac!!!!!
grzegorzant
24-05-2012, 15:23
na to moooocno liczymy :)
Dziekuje pieknie wszystkim za kazdy glos! Zebralam w sumie prawie 1500 glosow. Niestety nie wystarczylo to zeby wejsc do pierwszej 3ki, ale wyladowalam na 4tym miejscu ;) Jestem Wam BARDZO wdzieczna za pomoc i poswiecenie mi chwilki :) Jak pisalam wczesniej, postaram sie zrewanzowac jakims ciekawym materialem :)
Mimo wszystko gratuluję czwartego miejsca. I czekam na foty ;-). W Twoim przypadku to była sama przyjemność oddać głos (mimo, że się na ogół w takie rzeczy nie bawię).
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.