PDA

Zobacz pełną wersję : Odtwarzanie filmów na andku



Strus
16-05-2012, 16:46
Jak trzeba to można gdzieś podpiąc choć temat nie dotyczy ani tabletu ani telefonu jako urządzenia.

Pytanko jest następujące - możecie polecić jakiś odtwarzacz który łyka filmy z polskimi napisami. Najlepiej w txt

Rafał_Sz
16-05-2012, 16:51
QQPalyer
Yxplayer
RockPlayer - ma polskie czcionki

Strus
16-05-2012, 16:55
Jeden chciałem :) :) Właśnie się tablet ładuje po rozpakowaniu i ti w zasadzie mój pierwszy kontakt z Andkiem więc muszę to jakoś powoli ogarnąć hehe

Rafał_Sz
16-05-2012, 16:58
Wszystkie one są za darmo, nie marudź. :)

Strus
16-05-2012, 16:59
Dobra, ssam wszystkie i nie marudzę :)

costi
16-05-2012, 17:19
MX Player.

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

Strus
17-05-2012, 22:15
MX Player.



I tego będę się trzymał :)

Yanluk
17-05-2012, 22:43
MX Player x2