Zobacz pełną wersję : Odtwarzanie filmów na andku
Jak trzeba to można gdzieś podpiąc choć temat nie dotyczy ani tabletu ani telefonu jako urządzenia.
Pytanko jest następujące - możecie polecić jakiś odtwarzacz który łyka filmy z polskimi napisami. Najlepiej w txt
Rafał_Sz
16-05-2012, 16:51
QQPalyer
Yxplayer
RockPlayer - ma polskie czcionki
Jeden chciałem :) :) Właśnie się tablet ładuje po rozpakowaniu i ti w zasadzie mój pierwszy kontakt z Andkiem więc muszę to jakoś powoli ogarnąć hehe
Rafał_Sz
16-05-2012, 16:58
Wszystkie one są za darmo, nie marudź. :)
Dobra, ssam wszystkie i nie marudzę :)
MX Player.
Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
MX Player.
I tego będę się trzymał :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.