Zobacz pełną wersję : dzień Straży Granicznej...
dziś dzień straży granicznej...wszystkiego naj...fotografującym funkcjonariuszom i nie tylko...
Rafał_Sz
16-05-2012, 15:26
Naj! :)
Miałem być kiedyś pogranicznikiem, ale nie jestem. :)
Wszystkiego naj od pożarnej ;)
Dzieki i wzajemne innym pogranicznikom :)
PSG Poznań-Ławica ;)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.