PDA

Zobacz pełną wersję : dzień Straży Granicznej...



Pienia
16-05-2012, 15:25
dziś dzień straży granicznej...wszystkiego naj...fotografującym funkcjonariuszom i nie tylko...

Rafał_Sz
16-05-2012, 15:26
Naj! :)

Miałem być kiedyś pogranicznikiem, ale nie jestem. :)

shaolin
16-05-2012, 15:51
Wszystkiego naj!

FHR
16-05-2012, 15:55
Wszystkiego naj od pożarnej ;)

qualin
17-05-2012, 01:06
Dzieki i wzajemne innym pogranicznikom :)
PSG Poznań-Ławica ;)