PDA

Zobacz pełną wersję : Nowa korona królowej



sokolnik
16-05-2012, 12:21
Witajcie,

co sądzicie o nowej koronie Królowej Elżbiety II ???


https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/05/000_DV1166397-1.jpeg
źródło (http://i.wp.pl/a/f/jpeg/28975/000_DV1166397.jpeg)

Boryszuk
16-05-2012, 12:29
A to już wiem na co idą moje podatki...

Rafał_Sz
16-05-2012, 12:31
Masakra.

shaolin
16-05-2012, 13:16
Kij z korona :D Coraz lepsze te woskowe figury u Madame Tussaud.

grudzinsky
16-05-2012, 13:20
A to już wiem na co idą moje podatki...

Ty przynajmniej wiesz, a inni nadal nie maja pojecia co sie z ta kasa dzieje ;)

Greg77
16-05-2012, 14:08
Ty przynajmniej wiesz, a inni nadal nie maja pojecia co sie z ta kasa dzieje ;)

Ale... God save the Queen:D

Rafał_Sz
16-05-2012, 14:15
Ale... God save the Queen:DMoże to zawsze o zespół chodziło? ;)

sokolnik
16-05-2012, 14:22
celem mojego wątku nie było pokazanie korony. Chodziło mi o to czy ktoś rozpozna że to figura woskowa :) kobieta po lewej to prawdziwą kobieta :p

Jakon
16-05-2012, 14:26
Ale powiedzcie, gdzie można znaleźć w sieci testy tej nowej korony i jej porównanie z poprzednią wersją? :)

Erie
16-05-2012, 15:18
Ale powiedzcie, gdzie można znaleźć w sieci testy tej nowej korony i jej porównanie z poprzednią wersją? :)

:lol: aż się ludzie na mnie jak na idiotę popatrzyli jak to przeczytałem i zacząłem się śmiać



a co do figur woskowych to naprawdę coraz naturalniejsze

Greg77
16-05-2012, 15:47
Przeca Shao popsul zabawe na samym poczatku:D

Ale powiem wam,z e latwo sie nabrac, bo krolowa wyglada jak figura woskowa na codzien;)

shaolin
16-05-2012, 15:47
celem mojego wątku nie było pokazanie korony. Chodziło mi o to czy ktoś rozpozna że to figura woskowa :) kobieta po lewej to prawdziwą kobieta :p

Co wygralem? :D


Ale powiedzcie, gdzie można znaleźć w sieci testy tej nowej korony i jej porównanie z poprzednią wersją? :)

:lol: :lol:

Rafał_Sz
16-05-2012, 16:56
Ale powiem wam,z e latwo sie nabrac, bo krolowa wyglada jak figura woskowa na codzien;)I do końca nie wiadomo, w którym jest więcej życia. ;)

sokolnik
16-05-2012, 18:30
nic bo to było za łatwe :p

Gomad
16-05-2012, 22:09
nic bo to było za łatwe :p

szczerze to przegladalem to wczesniej na telefonie i sie nie polapalem :)

fushiro
17-05-2012, 10:09
Miałem szczęście wpaść na nieco młodszą Elę. Widać sporo podróżuje, bo praktycznie wszędzie można na nią wpaść ;)



https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/05/2e16mhz-1.jpg
źródło (http://i45.tinypic.com/2e16mhz.jpg)

shaolin
17-05-2012, 12:14
nic bo to było za łatwe :p

To bedzie Twoj ostatni konkurs w zyciu... :twisted: ;)

sokolnik
17-05-2012, 14:21
To bedzie Twoj ostatni konkurs w zyciu... :twisted: ;)

już się boje :D


tak na marginesie... ile Elżbieta II Z Bożej łaski Królowa Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, Antigui i Barbudy, Australii, Bahamów, Barbadosu, Belize, Grenady, Kanady, Jamajki, Nowej Zelandii, Papui-Nowej Gwinei, Saint Kitts i Nevis, Saint Lucia, Saint Vincent i Grenadyn, Tuvalu i Wysp Salomona, przewodnicząca Wspólnoty Narodów, Obrończyni Wiary ma lat ??? hehe 86 lat, sprawdziłem :)

myślicie że ile dożyje? 100 ? mało ? 110 ? a może 120 lat.
trzyma się nieźle kobietka, nie słychać by chorowała, chyba ma najlepszych lekarzy na świecie.
podobno Jobsowi przeszczepili trzustkę... to o zdrowie królowej będą dbać jeszcze lepiej :)