Zobacz pełną wersję : Nowa korona królowej
sokolnik
16-05-2012, 12:21
Witajcie,
co sądzicie o nowej koronie Królowej Elżbiety II ???
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/05/000_DV1166397-1.jpeg
źródło (http://i.wp.pl/a/f/jpeg/28975/000_DV1166397.jpeg)
Boryszuk
16-05-2012, 12:29
A to już wiem na co idą moje podatki...
Rafał_Sz
16-05-2012, 12:31
Masakra.
Kij z korona :D Coraz lepsze te woskowe figury u Madame Tussaud.
grudzinsky
16-05-2012, 13:20
A to już wiem na co idą moje podatki...
Ty przynajmniej wiesz, a inni nadal nie maja pojecia co sie z ta kasa dzieje ;)
Ty przynajmniej wiesz, a inni nadal nie maja pojecia co sie z ta kasa dzieje ;)
Ale... God save the Queen:D
Rafał_Sz
16-05-2012, 14:15
Ale... God save the Queen:DMoże to zawsze o zespół chodziło? ;)
sokolnik
16-05-2012, 14:22
celem mojego wątku nie było pokazanie korony. Chodziło mi o to czy ktoś rozpozna że to figura woskowa :) kobieta po lewej to prawdziwą kobieta :p
Ale powiedzcie, gdzie można znaleźć w sieci testy tej nowej korony i jej porównanie z poprzednią wersją? :)
Ale powiedzcie, gdzie można znaleźć w sieci testy tej nowej korony i jej porównanie z poprzednią wersją? :)
:lol: aż się ludzie na mnie jak na idiotę popatrzyli jak to przeczytałem i zacząłem się śmiać
a co do figur woskowych to naprawdę coraz naturalniejsze
Przeca Shao popsul zabawe na samym poczatku:D
Ale powiem wam,z e latwo sie nabrac, bo krolowa wyglada jak figura woskowa na codzien;)
celem mojego wątku nie było pokazanie korony. Chodziło mi o to czy ktoś rozpozna że to figura woskowa :) kobieta po lewej to prawdziwą kobieta :p
Co wygralem? :D
Ale powiedzcie, gdzie można znaleźć w sieci testy tej nowej korony i jej porównanie z poprzednią wersją? :)
:lol: :lol:
Rafał_Sz
16-05-2012, 16:56
Ale powiem wam,z e latwo sie nabrac, bo krolowa wyglada jak figura woskowa na codzien;)I do końca nie wiadomo, w którym jest więcej życia. ;)
sokolnik
16-05-2012, 18:30
nic bo to było za łatwe :p
nic bo to było za łatwe :p
szczerze to przegladalem to wczesniej na telefonie i sie nie polapalem :)
Miałem szczęście wpaść na nieco młodszą Elę. Widać sporo podróżuje, bo praktycznie wszędzie można na nią wpaść ;)
https://forum.nikoniarze.pl/imgimported/2012/05/2e16mhz-1.jpg
źródło (http://i45.tinypic.com/2e16mhz.jpg)
nic bo to było za łatwe :p
To bedzie Twoj ostatni konkurs w zyciu... :twisted: ;)
sokolnik
17-05-2012, 14:21
To bedzie Twoj ostatni konkurs w zyciu... :twisted: ;)
już się boje :D
tak na marginesie... ile Elżbieta II Z Bożej łaski Królowa Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, Antigui i Barbudy, Australii, Bahamów, Barbadosu, Belize, Grenady, Kanady, Jamajki, Nowej Zelandii, Papui-Nowej Gwinei, Saint Kitts i Nevis, Saint Lucia, Saint Vincent i Grenadyn, Tuvalu i Wysp Salomona, przewodnicząca Wspólnoty Narodów, Obrończyni Wiary ma lat ??? hehe 86 lat, sprawdziłem :)
myślicie że ile dożyje? 100 ? mało ? 110 ? a może 120 lat.
trzyma się nieźle kobietka, nie słychać by chorowała, chyba ma najlepszych lekarzy na świecie.
podobno Jobsowi przeszczepili trzustkę... to o zdrowie królowej będą dbać jeszcze lepiej :)
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.