olimedi
15-05-2012, 10:05
Witajcie.
Mam pytanie odnośnie filrtow(a), planuję niebawem pofotografowac troche nasze słonce przy uzyciu D5000 plus Tamron 70-300 Ld Di i moje pytanie brzmi czy ktos z Was probował fotograwofac słonce a jezeli tak to z jakiego filtra korzystaliscie, nie ukrywam ze jestem zielony w tym temacie a jedynie co znalazłem to filtr zwany folia Baadera ND5 ktora umozliwa obserwacje wizualna Słonca ale czy jednoczesnie uzmozliwa robienie zdjęc na powyższym zestawie >?
Pozdrawiam !
Bede wdzieczny za wszelkie odpowiedzi.
Mam pytanie odnośnie filrtow(a), planuję niebawem pofotografowac troche nasze słonce przy uzyciu D5000 plus Tamron 70-300 Ld Di i moje pytanie brzmi czy ktos z Was probował fotograwofac słonce a jezeli tak to z jakiego filtra korzystaliscie, nie ukrywam ze jestem zielony w tym temacie a jedynie co znalazłem to filtr zwany folia Baadera ND5 ktora umozliwa obserwacje wizualna Słonca ale czy jednoczesnie uzmozliwa robienie zdjęc na powyższym zestawie >?
Pozdrawiam !
Bede wdzieczny za wszelkie odpowiedzi.