PDA

Zobacz pełną wersję : [speedway] Lee Richardson nie żyje :(



Grzybu
13-05-2012, 22:32
Wiem, że jest tu sporo fanów tego sportu.
W dzisiejszym meczu, Lee miał wypadek, którego nie przeżył.... :(

sokolnik
13-05-2012, 22:33
szok

ALF
14-05-2012, 04:11
A gdzieś czytałem, że zmarł kolarz, że ktoś miał wypadek, co za dzień :(

arobak
14-05-2012, 08:44
Żenujące zachowanie kibiców.
Śmierć jednego z zawodników w trakcie zawodów to chyba wystarczający powód do przerwania spotkania.
Kibice wymusili kontynuację poprzez gwizdy i okrzyki.
:-(

Greg77
14-05-2012, 10:17
Kibice wymusili kontynuację poprzez gwizdy i okrzyki.
:-(

Patrzac na to co stalo sie w Zielonej w zeszlym roku to zastanawiam sie czym roznia sie "kibice" zuzla od "kibicow" pilki noznej......
Sprawa przykra, czytalem o tym, tragedia, ale taka natura tego sportu:(

rychu_cmg
14-05-2012, 10:35
Patrzac na to co stalo sie w Zielonej w zeszlym roku to zastanawiam sie czym roznia sie "kibice" zuzla od "kibicow" pilki noznej......
Sprawa przykra, czytalem o tym, tragedia, ale taka natura tego sportu:(
Kibice żużla to ci lepsi i lepiej traktowani niż kibole piłkarscy.

Greg77
14-05-2012, 10:49
Kibice żużla to Ci lepsi i lepiej traktowani niż kibole piłkarscy.

Mam sporo znajomych z Falubazu, ale oni bardzo krytykowali zadyme w Zielonej a teraz zaluja zawodnika.....sa normalni;)

arobak
14-05-2012, 11:09
(Napisałem "kibiców", a zapewne powinno być "kiboli")

Moim zdaniem zawody powinny zostać przerwane. Wydaje mi się, że w przypadku wypadków ze skutkiem śmiertelnym okoliczności zdarzenia bada prokuratura (stan techniczny motoru, nawierzchni, zabezpieczeń toru, oraz osoby biorące bezpośrednio udział w zdarzeniu).
Myślę nawet, że wobec osób które podjęły decyzję o kontynuowaniu zawodów zostaną wyciągnięte konsekwencje.

Szkoda człowieka, sportowca, mistrza :-(

mu2yk
14-05-2012, 17:46
Przecież On nie umarł na torze żeby przerywać zawody. Wypadki w tym sporcie zdarzają się dosyć często i jakby po każdym upadku przerywać zawody to "sezon" trwałby trzy lata.
Szkoda człowieka, byłem akurat na meczach TŻ Lublin jak jeździł w tym klubie.

Spinner
14-05-2012, 20:55
U nas jeździł kilka sezonów... ;-(

Wielka szkoda...;-(

KaleidoStar
14-05-2012, 20:58
Szok.. :(:(:(

Dorian
14-05-2012, 21:26
Żenujące zachowanie kibiców.
Śmierć jednego z zawodników w trakcie zawodów to chyba wystarczający powód do przerwania spotkania.
Kibice wymusili kontynuację poprzez gwizdy i okrzyki.
:-(

Nie zmarł w trakcie zawodów, a jedyne upadł i zabrano go do szpitala. O śmierci tego zawodnika było wiadomo już po meczu Sparta - Stal.
Chyba, że piszesz o kibicach gorzowskich i zielonogórskich. To samo tyczy się trenerów i zawodników. Natomiast bardzo podoba mi się zachowanie komentatorów z TVP, którzy odmówili komentowania meczu Falubazu z gorzowską Stalą po otrzymaniu informacji, że to spotkanie się odbędzie - klik (http://www.youtube.com/watch?v=FL7XG29q_d4&feature=share).

docxxx
14-05-2012, 23:05
Natomiast bardzo podoba mi się zachowanie komentatorów z TVP, którzy odmówili komentowania meczu Falubazu z gorzowską Stalą po otrzymaniu informacji, że to spotkanie się odbędzie - klik (http://www.youtube.com/watch?v=FL7XG29q_d4&feature=share).

Oszalales? Gosc powinien dostac nagane za takie zachowanie. Komentator byl w pracy! To idiotyczne zachowanie. Akurat bylem na tym meczu jako fotoreproter i co, mialem odmowic robienia zdjec?
Darzynkiewicz zrobil male szol i jeszcze zbiera za to brawa.

ps. Jak juz wspomnialem, bylem na meczu. Jak potem zaczalem czytac "artykuly" na Reporter24 (to z TVN, dla "dziennikarzy obywatelskich") to od razu zauwazylem roznice miedzy takim, a prawdziwym dziennikarzem. Prawdziwy pisze prawde, ten drugi jakies glupoty. Przyklad: race i petardy byly odpalone po bodaj 3. biegu, jak Falubaz zaczal dostawac ostre baty. Na tym Reporter24 czytam jednak, ze to niby kibice w gescie niezadowolenia z sytuacji z Lee i cyrkiem na stadionie zaczeli odpalac ta pirotechnike. Zal. Dlatego tez po powrocie polozylem sie spac, a na drugi dzien (czyli dzis) powiedzialem sobie, ze nie czytam juz zadnych wypocin. Bylem, widzialem i swoje zdanie mam.

sokolnik
14-05-2012, 23:13
no nie wiem, trudna sprawa z tymi komentatorami...
czyli kibice przed TV powinni przestać oglądać transmisję w formie protestu ?
tragedia wielka... z drugiej strony, w radiu słyszałem wypowiadał się kibic... że żużlowcy kontynuowali jazdę dla pieniędzy, wiadomo, terminarze napięte, kasa potrzebna a sprzęt żużlowy b.drogi... nie wiem na ile w tym prawdy że dla kasy chcieli kontynuować ...

ale nie smak pozostaje po tym wszystkim...

prz3mo
15-05-2012, 13:17
Akurat bylem na tym meczu jako fotoreproter i co, mialem odmowic robienia zdjec?


I nie napisałeś do mnie wcześniej, że będziesz? :shock:
Też fotografowałem, pewnie się widzielismy, a nie widzieliśmy kim jesteśmy...
Ehhh... foch...

Co do reszty to się nie wypowiadam, bo nie chcę tu przenosić animozji gorzowsko-zielonogórskich.

Spinner
15-05-2012, 19:10
Mnie zadziwiają zawsze te animozje... I smucą... Szkoda bo speedway to piękny sport, w obu miastach są fajne drużyny, lepsi i gorsi kibice... Ale wielu normalnych na szczęście. Tak BTW - macie silną ekipę w tym sezonie, idziecie na MP jak nic...

żeglarz
15-05-2012, 19:48
Mnie zadziwiają zawsze te animozje... I smucą... Szkoda bo speedway to piękny sport, w obu miastach są fajne drużyny, lepsi i gorsi kibice... Ale wielu normalnych na szczęście. Tak BTW - macie silną ekipę w tym sezonie, idziecie na MP jak nic...

Nie rozśmieszaj mnie, żużel - sportem ! Raczej jarmarczną zabawą.

piotr_74
15-05-2012, 19:55
Nie rozśmieszaj mnie, żużel - sportem ! Raczej jarmarczną zabawą.

Czy chcesz czy nie jest to sport i to sport, który w Polsce ma chyba największą rzeszę kibiców na świecie i jedną z najlepszych jak nie najlepszą ligę.
A tak z ciekawości, co dla Ciebie jest sportem?

żeglarz
15-05-2012, 20:02
Czy chcesz czy nie jest to sport i to sport, który w Polsce ma chyba największą rzeszę kibiców na świecie i jedną z najlepszych jak nie najlepszą ligę.
A tak z ciekawości, co dla Ciebie jest sportem?

Zmiażdżyłeś mnie swoją argumentacją jestem pod wrażeniem.

piotr_74
15-05-2012, 20:14
Zmiażdżyłeś mnie swoją argumentacją jestem pod wrażeniem.

Nie miałem zamiaru Cię przekonywać ani argumentować, ani tym bardziej wywierać na Tobie wrażenia :).
Tylko tyle, że żuzel jest sportem czy Ci się to podoba czy nie.
I dlatego może powiesz co według Ciebie jest sportem, skoro uważasz, że żuzel takowym nie jest?

rb_zg
15-05-2012, 20:16
Nie rozśmieszaj mnie, żużel - sportem ! Raczej jarmarczną zabawą.

Rozumiem, że F1 to także nie jest sport?

ALF
15-05-2012, 20:17
Nie rozśmieszaj mnie, żużel - sportem ! Raczej jarmarczną zabawą.

Najgorzej, jak ktoś nie ma nic mądrego do powiedzenia, ale koniecznie musi coś powiedzieć ;)

gattuso
15-05-2012, 20:27
Mam sporo znajomych z Falubazu, ale oni bardzo krytykowali zadyme w Zielonej a teraz zaluja zawodnika.....sa normalni;)

nie chcę tutaj wprowadzać szumu w dyskusję. Interesuję się żużlem dłużej niż niejeden z Was fotografią. Greg nie chcę wszystkich wrzucać do jednego worka ale kibice Falubazu na ostatnim meczu wywieszając transparent ‎''w lewej flaszka ,z prawej nóż, Edka nie ma z nami już'' i Krystyną Jancarz muszę to powiedzieć zeszmacili sie strasznie. Dla wyjaśnienia powiem, że Edek to Edward Jancarz ikona przeciwnej drużyny wielokrotny reprezentant kraju medalista Mistrzostw Swiata. I gloryfikowanie osoby, która go zabiła to istna podłość.

R.I.P Rico
Rzeszów pamięta

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://espeedway.pl/infodnia/85c5f82d650bc4f19d4e6f5a6182ad4e.jpg)

Dorian
15-05-2012, 20:42
Oszalales? Gosc powinien dostac nagane za takie zachowanie. Komentator byl w pracy! To idiotyczne zachowanie. Akurat bylem na tym meczu jako fotoreproter i co, mialem odmowic robienia zdjec?
Darzynkiewicz zrobil male szol i jeszcze zbiera za to brawa.

Oszalałem. I swoje zdanie podtrzymuje. ;) Temat podobny do tych, w których rozważało się czy fotograf wojenny ma sumienie, że pstryka zamiast pomagać. ;)

docxxx
15-05-2012, 20:53
W takim razie dlaczego dziennikarze relacjonowali Smolensk? Powinni nic nie mowic, z szacunku dla zmarlych. Pomylily Ci sie pojecia

rb_zg
15-05-2012, 20:55
nie chcę tutaj wprowadzać szumu w dyskusję. Interesuję się żużlem dłużej niż niejeden z Was fotografią. Greg nie chcę wszystkich wrzucać do jednego worka ale kibice Falubazu na ostatnim meczu wywieszając transparent ‎''w lewej flaszka ,z prawej nóż, Edka nie ma z nami już'' i Krystyną Jancarz muszę to powiedzieć zeszmacili sie strasznie. Dla wyjaśnienia powiem, że Edek to Edward Jancarz ikona przeciwnej drużyny wielokrotny reprezentant kraju medalista Mistrzostw Swiata. I gloryfikowanie osoby, która go zabiła to istna podłość.



A tu Ci w 100% przyznaje rację (jako wierny kibic Falubazu). To już totalne zeszmacenie. Po tym wybryku ode mnie już nie dostaną nawet złamanego grosza na oprawy.

Spinner
16-05-2012, 01:26
+1 - fatalne to było - jakem zielonogórzanin - wstyd i hańba;-(

freefly
16-05-2012, 01:54
Czy chcesz czy nie jest to sport i to sport, który w Polsce ma chyba największą rzeszę kibiców na świecie i jedną z najlepszych jak nie najlepszą ligę.
A tak z ciekawości, co dla Ciebie jest sportem?

To też jest sport i ma w Finlandii ma największą rzeszę kibiców "na świecie". I pewnie również będą oburzeni jeśli, ktoś nazwie to jarmarczną zabawą.:wink:

52-omtSBws8