Zobacz pełną wersję : TOP GEAR dla fotografów
powerfactorx
13-05-2012, 06:00
czyli DigitalRevCom
http://www.youtube.com/user/DigitalRevCom?feature=watch
smieszny ten gosc.
Canon 7D mnie rozbroil!
Smutne, a ja nie mam pieniędzy na zapasowy dekiel do zwykłego kita.
Smutne, a ja nie mam pieniędzy na zapasowy dekiel do zwykłego kita.
Poważnie ?
http://allegro.pl/listing.php/search?category=0&change_view=1&order=p&sg=0&string=dekielek+nikon
Poważnie ?
http://allegro.pl/listing.php/search?category=0&change_view=1&order=p&sg=0&string=dekielek+nikon
Poważka
To napisz średnicę i adres na PW. Mam lekki kryzys ale piona mnie nie zbawi w obliczu takich problemów.
Nie obejrzałem do końca, żal mi troche tego aparatu :(
pastwisko
15-05-2012, 22:19
Przynajmniej widać ze nie ma co się trząsć o sprzęt ;)
polecam obejrzeć ich odcinek jak przerabiają
Canona 300mm F4 na kubek :)
militarius
16-05-2012, 00:30
polecam obejrzeć ich odcinek jak przerabiają
Canona 300mm F4 na kubek :)
Widziałem - aż serce boli :) mimo, że to Canon 8)
Przynajmniej widać ze nie ma co się trząsć o sprzęt ;)
Dokładnie.. :mrgreen: Poza tym to tylko "gupi" sprzęt, więc po co serce ma pękać.. Nie ten to inny. :D
A zresztą.. tu macie jak Kai robi z M9 wersję "Pinketa" http://www.youtube.com/watch?v=qik-N21nYN8&list=UUuw8B6Uv0cMWtV5vbNpeH_A&index=4&feature=plcp - palpitacje serca murowane, jak ktoś wzdycha do aparatów Leica. ;)
Do aparatów jak do aparatów, ale cena zdewastowanej M9ki może wzruszać ;]
szymek2327
26-05-2012, 13:19
cena ceną...kaskę zawsze można zarobić:)
Szturmowiec
07-06-2012, 12:00
No tak, można zarobić, ale w obliczu tego, że tam fotograf na dekiel nie ma, to jednak mam mieszane uczucia.
fajnie zrealizowany pomysł na program , inny niż większość funkcjonujących na rynku .
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.