PDA

Zobacz pełną wersję : Ksw 19 12-05-2012



sokolnik
12-05-2012, 20:18
Witam,

Dziś ciekawe walki...

https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.konfrontacja.tox.pl/archiwum/player/ksw19_fc.jpg)

Tylko ja się pytam, gdzie transmisja ??? Czyżby SAPP rozwalił wóz transmisyjny :D ???

jak obstawiacie walki ???

malasana
12-05-2012, 20:20
Dziwne to opóźnienie...

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk

oge
12-05-2012, 20:23
Za MAMEDEM.

georghe
12-05-2012, 20:55
Lubię te bijatyki, tylko "zapowiadaczy" ringowych bym powystrzelał...

malasana
12-05-2012, 20:58
W. Kasta jest ok w tym co robi, ale zupełnie nie rozumiem dlaczego zapowiada po ang... Zagadka :-)

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk

sokolnik
12-05-2012, 20:59
Mameda czasami w kinie widzę w Olsztynie :)

bahuone
12-05-2012, 23:28
Mamed, ladnie zawalczyl nie zdążyłem piwa otworzyc a tu juz po walce :|

piwko2
12-05-2012, 23:29
No i Mamed pozamiatał :)

djjaca
12-05-2012, 23:40
Mamed fatastyczny! Pora na Pudziana.

Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

coach_lodz
12-05-2012, 23:47
hahaha ale się nawalczyli... ;)

djjaca
12-05-2012, 23:52
Taa, w Teleexpresie ze 3 razy obejrzymy Mariusza.


Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2

prz3mo
12-05-2012, 23:53
Ale Pudzian schudł...

piwko2
12-05-2012, 23:54
znowu mu Najmana dali. Tym razem amerykańskigo:)

sokolnik
12-05-2012, 23:55
Mamed kapitalnie !!!

SAPPowi bym nie wypłacił pieniędzy za taką (nie)walke !!! przecież to kpina z kibiców i Pudziana !!!
Nie chce odejmować coś Pudzianowi bo dobrze bił, ale ja jestem zniesmaczony tą walką...
jakby walka trwała 3 rundy, to byśmy ocenili kondycje i technike pudziana

Onsajt
13-05-2012, 00:03
Super - taki "restling" na miarę 2012, żałosne widowisko.

bahuone
13-05-2012, 00:07
Ale warto bylo obejrzec dla Materli ktory mimo kontuzji, pokazal klase i hart ducha wygrywajac ciezka walke. A Mamed, jest klasa sam dla siebie.

sokolnik
13-05-2012, 00:26
PUDZIAN - SAPP (http://www.youtube.com/watch?v=BnMpEwGpsEs)

sorevell
13-05-2012, 00:31
PUDZIAN - SAPP (http://www.youtube.com/watch?v=BnMpEwGpsEs)

Faktycznie farsa.

jarekf34
13-05-2012, 00:35
Pudzian się dopiero rozkręca :):)

krzysztofz24
13-05-2012, 00:48
Mamed kapitalnie !!!

SAPPowi bym nie wypłacił pieniędzy za taką (nie)walke !!! przecież to kpina z kibiców i Pudziana !!!
Nie chce odejmować coś Pudzianowi bo dobrze bił, ale ja jestem zniesmaczony tą walką...
jakby walka trwała 3 rundy, to byśmy ocenili kondycje i technike pudziana

No dokladnie. Na ostatnie 11 walk, Sapp 10 przegral:-). Kasuje kase jak tylko sie da I nic poza tym.
Ja wiem, ze takie walki to noe sport j chodzi o grube pieniadze I zeby publika dostala widowisko...
A pieniazki lecialy do kiermanki.

Ale spodziwalem sie wiecej walki, w walce:-)

slasib
13-05-2012, 09:43
Mamed kapitalnie !!!

SAPPowi bym nie wypłacił pieniędzy za taką (nie)walke !!! przecież to kpina z kibiców i Pudziana !!!
Nie chce odejmować coś Pudzianowi bo dobrze bił, ale ja jestem zniesmaczony tą walką...
jakby walka trwała 3 rundy, to byśmy ocenili kondycje i technike pudziana

a skąd wiesz ,że Pudzian dobrze bił? skoro n ie walczył :)

malasana
13-05-2012, 10:35
Widać było, ze Pudzian też był zawiedziony postawa pseudo bestii.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk