Zobacz pełną wersję : Ksw 19 12-05-2012
sokolnik
12-05-2012, 20:18
Witam,
Dziś ciekawe walki...
https://forum.nikoniarze.pl//brak.gif
źródło (http://www.konfrontacja.tox.pl/archiwum/player/ksw19_fc.jpg)
Tylko ja się pytam, gdzie transmisja ??? Czyżby SAPP rozwalił wóz transmisyjny :D ???
jak obstawiacie walki ???
malasana
12-05-2012, 20:20
Dziwne to opóźnienie...
Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
Lubię te bijatyki, tylko "zapowiadaczy" ringowych bym powystrzelał...
malasana
12-05-2012, 20:58
W. Kasta jest ok w tym co robi, ale zupełnie nie rozumiem dlaczego zapowiada po ang... Zagadka :-)
Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
sokolnik
12-05-2012, 20:59
Mameda czasami w kinie widzę w Olsztynie :)
Mamed, ladnie zawalczyl nie zdążyłem piwa otworzyc a tu juz po walce :|
Mamed fatastyczny! Pora na Pudziana.
Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2
coach_lodz
12-05-2012, 23:47
hahaha ale się nawalczyli... ;)
Taa, w Teleexpresie ze 3 razy obejrzymy Mariusza.
Wysyłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2
znowu mu Najmana dali. Tym razem amerykańskigo:)
sokolnik
12-05-2012, 23:55
Mamed kapitalnie !!!
SAPPowi bym nie wypłacił pieniędzy za taką (nie)walke !!! przecież to kpina z kibiców i Pudziana !!!
Nie chce odejmować coś Pudzianowi bo dobrze bił, ale ja jestem zniesmaczony tą walką...
jakby walka trwała 3 rundy, to byśmy ocenili kondycje i technike pudziana
Super - taki "restling" na miarę 2012, żałosne widowisko.
Ale warto bylo obejrzec dla Materli ktory mimo kontuzji, pokazal klase i hart ducha wygrywajac ciezka walke. A Mamed, jest klasa sam dla siebie.
sokolnik
13-05-2012, 00:26
PUDZIAN - SAPP (http://www.youtube.com/watch?v=BnMpEwGpsEs)
sorevell
13-05-2012, 00:31
PUDZIAN - SAPP (http://www.youtube.com/watch?v=BnMpEwGpsEs)
Faktycznie farsa.
jarekf34
13-05-2012, 00:35
Pudzian się dopiero rozkręca :):)
krzysztofz24
13-05-2012, 00:48
Mamed kapitalnie !!!
SAPPowi bym nie wypłacił pieniędzy za taką (nie)walke !!! przecież to kpina z kibiców i Pudziana !!!
Nie chce odejmować coś Pudzianowi bo dobrze bił, ale ja jestem zniesmaczony tą walką...
jakby walka trwała 3 rundy, to byśmy ocenili kondycje i technike pudziana
No dokladnie. Na ostatnie 11 walk, Sapp 10 przegral:-). Kasuje kase jak tylko sie da I nic poza tym.
Ja wiem, ze takie walki to noe sport j chodzi o grube pieniadze I zeby publika dostala widowisko...
A pieniazki lecialy do kiermanki.
Ale spodziwalem sie wiecej walki, w walce:-)
Mamed kapitalnie !!!
SAPPowi bym nie wypłacił pieniędzy za taką (nie)walke !!! przecież to kpina z kibiców i Pudziana !!!
Nie chce odejmować coś Pudzianowi bo dobrze bił, ale ja jestem zniesmaczony tą walką...
jakby walka trwała 3 rundy, to byśmy ocenili kondycje i technike pudziana
a skąd wiesz ,że Pudzian dobrze bił? skoro n ie walczył :)
malasana
13-05-2012, 10:35
Widać było, ze Pudzian też był zawiedziony postawa pseudo bestii.
Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk
Powered by vBulletin® Version 4.2.5 Copyright © 2026 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.