PDA

Zobacz pełną wersję : asystent poszukiwany - Kraków



qstra
11-05-2012, 12:28
Witajcie!

Organizuje dosc spontaniczna sesje studyjna, jutro w Krakowie (12 maja) i szukam kogos do pomocy (przy swiatlach, blendach itp) ;)
sesja bedzie trwala od 10 rano gdzies do 21...
Nie ma niestety zadnej rekompensaty, ale mozna podgladnac co i jak :)

bardzo prosze o maila na [email protected] z jakims numerem kontaktowym, zebym mogla sie szybko odezwac :)

Dzieki!

Joanna

ekonet
11-05-2012, 15:08
Czy mi się wydaje, czy ktoś wyciął posty?
Bingo.

qstra
11-05-2012, 15:09
Musze chyba uscislic niektore rzeczy :) sesja nie jest komercyjna, sa to testy modowe do portfolio, studio. Tak wiec nikt na tym nie zarabia, ale kazdy z tego cos ma. Asystowanie innym fotografom, zwykle bardziej doswiadczonym to najlepszy sposob uczenia sie - wiem z autopsji, spedzilam mnostwo godzin asystujac innym za darmo. Zwykle mam kogos do pomocy, kto czerpie korzysci z mojego doswiadczenia, w zamian za pomoc przy sesji... mysle, ze uklad fair bo nikogo przeciez nie zmuszam :)

Pozdrawiam!

silver56
11-05-2012, 15:12
Musze chyba uscislic niektore rzeczy :) sesja nie jest komercyjna, sa to testy modowe do portfolio, studio. Tak wiec nikt na tym nie zarabia, ale kazdy z tego cos ma. Asystowanie innym fotografom, zwykle bardziej doswiadczonym to najlepszy sposob uczenia sie - wiem z autopsji, spedzilam mnostwo godzin asystujac innym za darmo. Zwykle mam kogos do pomocy, kto czerpie korzysci z mojego doswiadczenia, w zamian za pomoc przy sesji... mysle, ze uklad fair bo nikogo przeciez nie zmuszam :)

Pozdrawiam!

No to może trzeba było od razu tak napisać.

Pozdrawiam i udanych zdjęć!!!

marekb
11-05-2012, 15:18
No to może trzeba było od razu tak napisać.

Pozdrawiam i udanych zdjęć!!!ot właśnie:).

morzon
11-05-2012, 15:18
Lipton, że jutro... w Nd mogę być:)

sote
11-05-2012, 15:58
Nie ma niestety zadnej rekompensaty, ale mozna podgladnac co i jak :)


o ile pierwszy post jest faktycznie pierwszym w tym watku ;)
to qstra w nim przeciez napisala ze niema rekompensaty za pomoc, ale mozna podlagac.

Szkoda, ze mam tak daleko do grodu Kraka :(

krzychun
11-05-2012, 20:53
Ja mogę?

qstra
23-07-2012, 01:29
Dziekuje Pieknie Karolinie za przyjechanie z baaaaardzo daleka, tylko po to, zeby mi poasystowac :) Jestem zaczarowana jej zdjeciami, kreatywnoscia i przede wszystkim osobowoscia :) Looknijcie sami tu na jej prace! https://www.facebook.com/karolina.trzaska.photography

A tu efekty naszej sesji w Krakowie.
http://bit.ly/LGKmog

pozdrawiam cieplo!

Yanluk
23-07-2012, 02:49
Swietna sesja!
Zdjecie z dyskiem rewelacja!